comScore

Beşiktaş Beşiktaş

BJK Haber: Beşiktaş'ta istifa hazırlığı! Ahmet Nur Çebi...

11 Ağustos 2018, Cumartesi 12:15
BJK Haber: Beşiktaş'ta istifa hazırlığı! Ahmet Nur Çebi...

Spor yorumcusu Fatih Doğan, Beşiktaş'ta 2. Başkan Ahmet Nur Çebi'nin istifa hazırlığında olduğunu iddia etti.

FutbolArena - Beşiktaş'ta Divan Kurulu toplantısında konuşan Fikret Orman, seçim kararı aldığını açıkladı. Adayların çıkmasını isteyen Fikret Orman, herkesin hazırlanabielceği bir süre belirleyeceğini ve tüzük tadil kongresiyle birlikte seçimli kongre yapacaklarını açıkladı.

Spor yorumcusu Fatih Doğan, Orman'ın bu açıklamasının yönetimde istifa hazırlığı olması nedeniyle yapıldığını söyledi.


Beşiktaş Haberleri: Ahmet Nur Çebi, Beşiktaş'tan istifa edecek mi?


Sabah Gazetesi'nden Fatih Doğan, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Fikret Orman'ın erken seçim kararı almasında divana da katılmayan 2. Başkan Ahmet Nur Çebi birkaç yöneticinin istifa hazırlığının etkisi var" dedi.
FİKRET ORMAN NE DEDİ?

"Tüzük tadili yapmamız lazım. Beşiktaş'ta çok zorlu bir sürece giriyoruz. Bu zorlu sürece girerken heyecanı artırmamız lazım. 6,5 yıldır yorulduk, silkelenmemiz lazım. Yönetim kurulunun da buna ihtiyacı var. Yeniden mücadele için seçime gideceğim. Aday olmak isteyenler açıklasın. Baskın seçim olmayacak. Herkes çıkıp konuşabilir ve aday olabilir. Ben yeni bir liste yaparak aday olacağım. Borcu düşürmek için projeleri olanlar, konuşanlar için de gayet güzel bir fırsat. Buyursunlar aday olsunlar. Yani diyorum ki hodri meydan."

Siyah beyazlı takımla ilgili gelişmeleri Beşiktaş Haberleri sayfasından takip edebilirsiniz.

FutbolArena haber turu (16 Mayıs 2019)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.