comScore

Beşiktaş Beşiktaş

BJK Haber: Beşiktaş'ta Atiba Hutchinson krizi! Gidiyor mu?

26 Haziran 2018, Salı 12:26
BJK Haber: Beşiktaş'ta Atiba Hutchinson krizi! Gidiyor mu?

Beşiktaş transfer haberleri gündemi son derece hareketli. Siyah beyazlı takım bugün sezonun ilk idmanını yapacak ve bu idmanda hangi isimler yer alacak merak konusu.

FutbolArena - Beşiktaş transfer haberleri gündemi oldukça yoğun. Siyah beyazlı kulüp bugün sezonun ilk idmanını yapacak. Bu idmanda bazı isimler yer almayacağı konuşuluyor. Alvaro Negredo, Vagner Love ve Atiba Hutchinson'da yeni gelişmeler söz konusu... Beşiktaş transfer haberleri FutbolArena'da!


BJK Haberleri: Atiba Hutchinson Beşiktaş'tan ayrıldı mı?


Beyaz TV'den Sercan Dikme'nin haberine göre Beşiktaş ile sözleşmesi sona eren ve sunulan teklifi kabul etmeyen Atiba Hutchinson, bu akşam yapılacak olan yeni sezonun ilk antrenmanına katılmayacak. Atiba'nın sözleşmesinin bitmesine sadece 4 gün kaldı. Atiba 4 gün sonra serbest kalabilir. 


BJK Transfer: Vagner Love Beşiktaş'ta kalacak mı?


Öte yandan FutbolArena'ya gelen bilgilere göre ise Vagner Love'un da antrenmana katılıp katılmayacağı merakla bekleniyor. Sezon sonunda Brezilyalı golcüyle Beşiktaş yönetimi arasında sorun yaşanmıştı. Vagner Love bu idmana da gelmezse artık ipler kopacak. 

Öte yandan Beşiktaş yönetimi, İspanyol golcü Alvaro Negredo'ya ise izin verdi. Negredo bu akşam antrenmanda yer almayacak.
Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (14 Eylül 2020)