comScore

Beşiktaş Beşiktaş

BJK Haber: Beşiktaşlı Cyle Larin'e Federasyon'dan sürpriz tweet

02 Mayıs 2018, Çarşamba 12:14
BJK Haber: Beşiktaşlı Cyle Larin'e Federasyon'dan sürpriz tweet

Beşiktaş forması giyen Cyle Larin'in Buz Hokeyi hakkında yaptığı açıklamaların ardından sürpriz bir paylaşım geldi.

FutbolArena - Beşiktaş'ın devre arasında transfer ettiği Cyle Larin'in Buz Hokeyi hakkında yaptığı açıklamanın ardından Buz Hokeyi Federasyonu'ndan sürpriz bir paylaşım yapıldı. Buz Hokeyi Federasyonu Twitter hesabından yapılan paylaşımda Larin'e mesaj gönderildi.
 

BJK Haber: Cyle Larin, Buz Hokeyi oynadı mı?


Beşiktaş forması giyen Cyle Larin'in Buz Hokeyi oynadığını açıklamasının ardından sürpriz bir paylaşım yapıldı. Buz Hokeyi Federasyonu twitter adresinden yaptığı paylaşımda, "Neden futbol, anlatsana biraz" yazarak golcü futbolcuyu etiketledi. 

İŞTE O PAYLAŞIM

 


Cyle Larin'in Beşiktaş dergisine verdiği röportaj


Beşiktaş'ın bu sezon Ocak ayında kadrosuna kattığı Cyle Larin kulüp dergisine açıklamalarda bulundu. Genç futbolcu daha önceden buz hokeyi oyuncusu olduğunu ve futbolcu olacağını hiç düşünmediğini söyledi. 

"BUZ HOKEYİ OYUNCUSUYDUM"

Buz hokeyi oynuyordum. Büyüyünce, ileride futbol oynayacağımı hiç düşünmemiştim. Maçları izlerdim, futbolu takip ederdim ama aklımda böyle bir düşünce yoktu. Alt yapıda oynamaya başlamam da tesadüfi oldu. Bir arkadaşımın babasının tavsiyesi sonrasında futbola başladım. 

"ATİBA BANA AĞABEY GİBİ DAVRANIYOR"

Atiba ile daha Kanada Milli Takımı'na girmeden önce ahbaplığımız oluşmuştu. Ortak arkadaşlarımız vardı önceden. Burada ve Kanada Milli Takımı'nda bana ağabeylik yapıyor. Milli takımda çok yakınlaştık. Burada da arkadaştan öte, aile gibi olduk. 
 

Cyle Larin Beşiktaş'ta kaç maç oynadı?


Beşiktaş'ın ara transfer döneminde Orlando City'den kadrosuna kattığı Cyle Larin, bu sezon Beşiktaş formasıyla 1 maçta 1 gol attı. 

Siyah beyazlılarla ilgili gelişmeleri Beşiktaş Haberleri sayfasından takip edebilirsiniz.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"