comScore

Beşiktaş Beşiktaş

BJK Haber: Beşiktaş'ın Burak Yılmaz transferinde son durum

25 Mayıs 2018, Cuma 09:23
BJK Haber: Beşiktaş'ın Burak Yılmaz transferinde son durum

Beşiktaş Transfer Haberleri kapsamında uzun süredir gündemde olan Burak Yılmaz ile ilgili siyah beyazlılar yeni bir karar aldı.

Beşiktaş Transfer Haberleri Burak Yılmaz ile ilgili sürpriz bir iddia ile gündeme geldi. Beşiktaş'ın uzun süredir hedefinde olan Burak Yılmaz transferinde son durum ne? Detaylar bu haberde... Beşiktaş Transfer haberlerini FutbolArena'dan takip edin!


Beşiktaş Transfer Haberleri Bugün, Burak Yılmaz bekletiliyor (25 Mayıs 2018 Cuma)


Beşiktaş Transfer Haberleri Bugün Trabzonspor'un golcü oyuncusu Burak Yılmaz'ın bekletildiği iddiasıyla gündeme geldi. Sabah'ın haberine göre Gelecek sezon iyi bir golcü arayan Beşiktaş'ta 1 numaralı aday olan Burak Yılmaz'da önemli gelişmeler oldu ve siyah-beyazlılar son bir durum değerlendirmesi sonucu bu transferden şimdilik vazgeçti. 

Beşiktaş, Trabzonspor ile arasındaki ilişkiyi bozmak istemezken elindeki golcüler Alvaro Negredo ve Vagner Love'u göndermeden böyle bir maliyetin altına girmeyi de istemiyor. 
Burak Yılmaz Beşiktaş'ta mı? Beşiktaş Burak Yılmaz'ı mı alıyor? (Burak Yılmaz'ın Beşiktaş'a transferi ve golleri)


Burak Yılmaz kaç yaşında? Burak Yılmaz golleri ve asistleri

 

Burak Yılmaz bu sezon Trabzonspor formasıyla Süper Lig'de 25 maça çıktı ve 23 gol attı. Tecrübeli futbolcunun aynı zamanda 4 asisti bulunuyor. 15 Temmuz'da 33 yaşına basacak olan Burak Yılmaz'ın Trabzonspor ile 2 yıl daha anlaşması bulunuyor. 


Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"