comScore

Beşiktaş Beşiktaş

BJK Haber: Beşiktaş'a flaş çağrı; "Şenol Güneş'i gönderin"

28 Ağustos 2018, Salı 15:11
BJK Haber: Beşiktaş'a flaş çağrı;

Spor yorumcusu Hıncal Uluç, Beşiktaş Teknik Direktörü şenol Güneş'i sert sözlerle eleştirdi.

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig'in 3. haftasında Beşiktaş kendi sahasında Antalyaspor'a 3-2 mağlup oldu. Spor yorumcusu Hıncal Uluç, Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş'i sert sözlerle eleştirdi. Uluç, Beşiktaş'ın Şenol Güneş'in görevine son vermesi gerektiğini söyledi.
 

Beşiktaş Haberleri: Hıncal Uluç'tan Şenol Güneş'e sert eleştiri


Sabah Gazetesi'nde değerlendirmelerde bulunan Hıncal Uluç şunları söyledi:

"Beşiktaş değil, "Boşiktaş" demiştim geçen hafta.. İler tutar tarafı olmadığı için..
Açık açık.. İsim vererek yazmıştım.. "Başkan, Hoca'dan nefret ediyor, Hoca başkandan" demiştim.. Şenol Güneş'i eleştirirken, lafımı hiç sakınmamış, hatalarını hele 90a'da çatır çatır anlatmıştım da kızanlar olmuştu.. "Bir takım iskeleti bile kuramadı yıllardır. O zaman başarı nasıl gelir" demiştim. Kurdu mu?. Şimdi Partizan ile Avrupa Ligi'ne kalma mücadelesi yapacak Beşiktaş iki gün sonra.. Bana takımı sayacak bir Babayiğit çıkar mı?.
"Bu Şenol sempati ve antipatilerine göre takım yapıyor. Mesela Quaresma'dan nefret ediyor" dedim.. Etmiyor mu?. Beşiktaş kendi sahasında yenilirken, hakem 7 uzatma dakikasını kaldırmışken, Q7'yi oyundan almanın adı cehalet mi, yoksa nefret mi, hadi karar verin.. Şenol karar versin..

Daha maçın ortasında takımın hem de kaptanını yuhalamaya başlayan seyirci ne peki?. O seyirci yüzünden Vagner Love'ı oyuna almaya cesaret edemiyor Şenol. Alanya gibi takımda gol kralı olmuş adamı, takımı yenilirken, göz göre göre yenilirken oyuna alamıyor..

"Boş"iktaş'ın "Beşiktaş" olması, Fikret Orman'ın sırf kendi iktidarı için "Seçim" maddesi de eklediği, Tüzük Kongresi'nde.. O Kongre'de Beşiktaş, bu Başkan (!)dan da, bu Hoca (!)dan da kurtulmalı."

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (22 Eylül 2020)