comScore

Beşiktaş Beşiktaş

BJK Haber: Beşiktaş, Japon Mainchi Sponichi firmasıyla sponsorluk anlaşması imzaladı

14 Eylül 2018, Cuma 11:39
BJK Haber: Beşiktaş, Japon Mainchi Sponichi firmasıyla sponsorluk anlaşması imzaladı

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'ın da katılımıyla sponsorluk imza töreni yapıldı. Beşiktaş, Japon firmasıyla sponsorluk anlaşması imzaladı.

FutbolArena Beşiktaş, Japon Mainchi Sponichi firmasıyla sponsorluk anlaşması imzaladı. Anlaşmada Beşiktaş Başkanı Fikret Orman da yer aldı ve açıklamalarda bulundu.


BJK Haber: Beşiktaş'ın Japon Mainchi Sponichi sponsorluk anlaşması 


Fikret Orman: "Manichi, Japonya'nın en eski gazetesi. 50'ye yakın şirketi olan dev bir medya grubu. Japonya'da bastıkları gazetenin toplam tirajı günde 10 milyonun üzerinde. Manichi, Beşiktaş'ın global medya partneri olacak. Sosyal medyada Beşiktaş'ın Japonca hesaplarını açacağız. Japonya'da maç organizasyonları yapacağız. Belki bu sene şampiyon olup sponsorumuz aracılığıyla uzak doğu seyahati yapabiliriz. Geçen sene Çin'e gidememiştik." ifadelerini kullandı. 

"BASKETBOL VE VOLEYBOL DA OLACAK"
Fikret Orman ayrıca, "Manichi ile sadece futbol konusunda anlaşma yapmıyoruz. Basketbol ve voleybol ile ilgili de çalışmalarımız olacak. Birlikte turnuvalar yapılacak, oyuncu takasları olacak." şeklinde konuştu.

Hürriyet Gazetesi'nden İsmail Er: "Manichi Grup, Japonya'da günlük 10 milyon gazete satıyor. Acaba bizden de faydalanmak isterler mi?" diye sorarken, Manichi Grup'tan Iwa Takeo: "İlerleyen dönemde Türkiye ile ilgili çok fazla habere ihtiyacımız olacak. Elbette sizden destek alabiliriz." cevabını verdi.


Beşiktaş Haberler: Fikret Orman'ın Shinji Kagawa transferi açıklaması


Bu yaz Japon futbolcu Shinji Kagawa ile ilgilendiklerini de aktaran Fikret Orman, "Kendisi Almanya'dan ayrılmak istemediği için bu transfer gerçekleştiremedik ama umarım ilerleyen dönemde hem Beşiktaş'ta hem de diğer takımlarda Japon futbolcuları daha çok görebiliriz." şeklinde konuştu.

Siyah beyazlı takımla ilgili gelişmeleri Beşiktaş Haberleri sayfasından takip edebilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (12 Eylül 2019)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.