comScore

Beşiktaş Beşiktaş

BJK Haber: Atilla Türker'den Fikret Orman'a flaş yanıt! "Belgeler geliyor"

28 Ağustos 2018, Salı 13:03
BJK Haber: Atilla Türker'den Fikret Orman'a flaş yanıt!

Gazeteci Atilla Türker, Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'ın açıklamalarına yanıt verdi.

FutbolArena - Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'ın Alvaro Negredo ve Mertcan Çam transferlerinde karşı karşıya geldiği gazeteci Atilla Türker, Orman'a yanıt verdi. Kişisel bloğundan bir yazı kaleme alan Atilla Türker, Fikret Orman'a sorular yönelti ve belgeleri yayınlayacağını açıkladı. 
 

Beşiktaş Haber: Atilla Türker'den Fikret Orman'a yanıt


Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'ın beIN Sports'a verdiği röportajda, "Negredo'yu Galatasaray'a bedavaya teklif ettiklerine dair bir belge getirsinler" çağrısına yanıt veren Atilla Türker, dönemin Galatasaray Sportif Direktörü Cenk Ergün'ün Takvim Gazetesi'ne verdiği, "Negredo'yu bedavaya önerdiler ama almadık" sözlerini hatırlattı. 

Atilla Türker, Fikret Orman'a şu soruları yöneltti:
Sayın Orman...

1- Negredo'nun Beşiktaş'a transferi öncesi... "Bonservis bedeli olmadan bu transfer sağlanabilir" şeklinde... Ahmet Nur Çebi ile bir görüşme yaptınız mı?

2- Tüzük gereği 2 yılı tamamlamayan üyelerin Beşiktaş yönetim kuruluna girmesi mümkün değilken... O dönem henüz 1 yıllık üye olan Umut Güner'in, “Beşiktaş'ta voleybol oynadı” iddiası doğrultusunda... Birileri tarafından düzmece bir belge hazırlanarak... Umut Güner'e 1 yıl kıdem kazandırıldığı... Güner'in bu şekilde yönetime girebildiği... Ne derece doğrudur? Öte yandan... Umut Güner'in hiç bir zaman lisanslı voleybolcu olmadığına dair... Ortada bir belge var mı?

3- Beşiktaş hukuk işlerinden sorumlu yönetim kurulu üyesi Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun ortağı olduğu “Kültür Hukuk Bürosu” için... Beşiktaş'ın kasasından biri 1 milyon 250 bin, diğeri 750 bin lira olmak üzere 2 ayrı makbuz karşılığında toplam 2 milyon lira çıktı mı?
Sayın Orman... Belge istiyordunuz. Yavaş yavaş geliyor işte belgeler!

ATİLLA TÜRKER'İN YAZISININ TAMAMI İÇİN TIKLAYIN >>

Siyah beyazlı takımla ilgili gelişmeleri Beşiktaş Haberleri sayfasından takip edebilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (24 Eylül 2020)