comScore

Beşiktaş Beşiktaş

BJK Haber: Ahmet Ürkmezgil'den seçim açıklaması! Beşiktaş'ta...

13 Ağustos 2018, Pazartesi 00:39
BJK Haber: Ahmet Ürkmezgil'den seçim açıklaması! Beşiktaş'ta...

Beşiktaş Genel Sekreteri Ahmet Ürkmezgil, Akhisarspor maçının ardından konuştu. 

FutbolArena - Beşiktaş, Spor Toto Süper Lig 1. haftasında sahasında Akhisarspor'u 2-1 mağlup etti. Maçın ardından Beşiktaş Genel Sekreteri Ahmet Ürkmezgil açıklamalarda bulundu. 


"SEÇİM İNŞALLAH HAYIRLI OLUR"
Seçim kararının inşallah hayırlı olacağını söyleyen Şenol Güneş, "İkinci yarıda tempo düşse de, şahsi hatalarda oyun zora girmiş gibi görünse de, saha şartları ve hava şartlarına bakıldığında, rutubetli bir hava var, taraftarlar skordan pek memnun olmayabilir, Akhisar gibi Süper Kupa şampiyonu bir takımla oynandığı düşünüldüğünde, takımı gayet iyi buldum." ifadelerini kullandı. 

"ZEMİN AÇIKLAMASI..."

Sahanın zeminiyle ilgili konuşan Ürkmezgil, “Duyduğum kadarıyla 2 haftaya kadar zemin normal hale gelecekmiş. Yazdan kaynaklı olarak bu hale geldi. Arkadaşlar ilgileniyorlar. 1-2 haftaya kadar düzelecek” diye konuştu. Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'ın olağanüstü seçim kararı almasıyla ilgili soruyu da yanıtlayan Beşiktaş Yöneticisi, “Alacağımız karar inşallah hayırlı olur. Başkanımız zaten Divan Kurulu Toplantısı'nda açıkladı. Hepimizin de bir araya geldiği noktada, en doğru şekliyle olayın aramızda tartışılarak doğru bir sonuca geleceğini düşünüyorum. Başkanımız zaten kararını verdi ve yarınki toplantıda da bütün bunlar daha detaylı şekilde sizlere açıklanacaktır” diyerek sözlerini tamamladı.

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.