comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşitaş'ta Şenol Güneş'e Erman Toroğlu'ndan flaş gönderme! 'Dalga geçer gibi..'

13 Ekim 2017, Cuma 22:22
Beşitaş'ta Şenol Güneş'e Erman Toroğlu'ndan flaş gönderme! 'Dalga geçer gibi..'

Gençlerbirliği - Beşiktaş maçını karşılaşmanın ardından Erman Toroğlu yorumladı. 

FutbolArena - Beşiktaş, Spor Toto Süper Lig 8. haftasında deplasmanda Gençlerbirliği'ne 2-1 mağlup oldu. Karşılaşmanın ardından Erman Toroğlu A Spor'da Şenol Güneş'in takımda otorite boşluğu olduğunu söyledi. 
 

Gençlerbirliği - Beşiktaş Erman Toroğlu'nun yorumları


Karşılaşmanın ardından Gençlerbirliği - Beşiktaş maçını A Spor'da yorumlayan Erman Toroğlu çarpıcı ifadeler kullandı. 

"NE ROTASYONU YA?"
"Büyük takımlar puan kaybedince işte hakem kararları ne oldu, rotasyon yapıldı deniliyor. Arkadaşlar bakın! Negredo ve Lens neyin rotasyonu? Sen bu oyuncuları alıyorsun, deve dişi gibi oyuncular. Bunlar rotasyon değil. Hakemler diyorlar... Hakemlere salladığın zaman kendini, teknik direktörünü ve futbolcunu kurtarıyosun."

"ŞENOL GÜNEŞ DALGA GEÇER GİBİ KADRO ÇIKARDI"

"Şimdi ben Şenol Güneş'e soruyorum. Bunları söylediğim zaman tepki görüyordum. Şenol Güneş eski Şenol Güneş değil. Takımda artık otoritesi yok. Skora dayanarak söylemiyorum. Son maçta soyunma odası yangın yeri. Şenol Güneş ortada yok. Sürekli takım kırmızı kart görüyor. Bakın kırmızı kartlar, soyunma odası olayları, sahaya çıkardığı kadro..."

"CENK VE NEGREDO..."

"Şenol Güneş dalga geçer gibi kadro çıkarıyor. Cenk ile Negredo yan yana nasıl oynar. Mağlupsundur, eksiksindir. Risk alırsın, öyle oynar. Beşiktaş takımı Cenk'e göre oynuyor. Takımın stili Cenk'e göre. Negredo, Cenk stilinde bir oyuncu değil. Şenol Güneş kadroda büyük hata yaptı."

FutbolArena haber turu (21 Eylül 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.