comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'tan Brahimi transferi gerçeği

30 Kasım 2017, Perşembe 09:18
Beşiktaş'tan Brahimi transferi gerçeği

Beşiktaş'ın Porto takımında forma giyen Cezayirli yıldız oyuncu Yacine Brahimi transferini elinden kaçırdığı ortaya çıktı.

FutbolArena - Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'ın geçtiğimiz günlerde çok beğendiğini açıkladığı Porto takımında forma giyen Cezayirli kanat oyuncusu Yacine Brahimi'yi elinden kaçırdığı ortaya çıktı.


Beşiktaş, Yacine Brahimi transferini elinden kaçırmış


Beşiktaş'ın Porto takımında forma giyen Cezayirli yıldız oyuncu Yacine Brahimi transferini elinden kaçırdığı ortaya çıktı. Fotomaç Gazetesi'nde yer alan habere göre, Beşiktaş'ın, Brahimi'yi 2014-15'te Sosa yüzünden elinden kaçırdığı ortaya çıktı. Beşiktaş yönetiminin o dönemdeki bir numaralı hedefi Brahimi'ydi. Fakat Gökhan Töre 4.5 milyon euro bonservisle alındığı için Beşiktaş'ın elinde 1.5 milyon euro'luk ödenek kaldı.

JOSE SOSA TRANSFERİ BOZDU
Kartal, İspanyollara 1.5 milyon euro'luk kiralama bedeli ve daha sonra 4 milyon euro ödenmek koşuluyla 5.5 milyon euro teklif ederken, Granada ise oyuncuyu 6.5 milyon euro'ya Porto'ya sattı. O sezon Beşiktaş, 6.5 milyon euro'yu garanti edebilseydi, Brahimi'yi alacak, Jose Sosa'ya mahkum kalmayacaktı.

Siyah Beyazlı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)