comScore
bilyoner

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'tan Yeni Malatyaspor'un penaltı pozisyonuna tepki

17 Şubat 2020, Pazartesi 00:47
Beşiktaş'tan Yeni Malatyaspor'un penaltı pozisyonuna tepki

Beşiktaş İkinci Başkanı Adnan Dalgakıran, Malatyaspor'un penaltı beklediği pozisyon hakkında açıklama yayınladı.

FutbolArena - Galatasaray, Süper Lig'in 22. haftasında konuk ettiği Yeni Malatyaspor'u 1-0 mağlup etti. Yeni Malatyaspor, Seri'nin pozisyonu için penaltı beklerken, Beşiktaş İkinci Başkanı Adnan Dalgakıran pozisyona sosyal medyadan tepki gösterdi.
 

Yeni Malatyaspor'un Galatasaray maçında penaltı beklediği pozisyon


Beşiktaş İkinci Başkanı Adnan Dalgakıran, Galatasaray maçından sonra Yeni Malatyaspor'un penaltı beklediği pozisyonu paylaştı.

Adnan Dalgakıran açıklamasında, "1 puan fark ile şampiyon olursan kasana fazladan 250 milyon TL giriyor. 15 takımın hiçbirinin bütçesi bu rakamdan fazla değil. Bir düdük sizi VAR da edebiliyor, yok da." ifadelerini kullandı.
YENİ MALATYASPOR BAŞKANI ADİL GEVREK: "PENALTIMIZ VERİLMEDİ"

"İlk yarıda Galatasaray'ın kullandığı penaltıdan sonra 45'inci dakikada bir pozisyon var. Orada da bir penaltı var. VAR'a gidilmeyen bir penaltı. Burada çıkıp net bir şey söylemek istemiyorum ama o pozisyon mutlaka tartışılır. Bence penaltı. Alanya maçındaki penaltıda Hadebe'nin eli açık denildi. O gün hakeme denk geldim. Eli açık olduğu için olabiliyor. Bugün o el açıktı. Tam izlediğim kadarıyla verilmeyen penaltımız var. Karşı taraf olsaydı verilir miydi, verilmez miydi? VAR'a niye gidilmiyor? Nasıl bir karar verdi bilmiyoruz. Çok net bir pozisyon var. Biz her zaman söylüyoruz, hakemler hata yapar. Maçın hakemi ile görüşmedi. Arkadaşlar görüşmüş, 'Beni VAR'a çağırmadıkları için gitmedim. Uyarmadıkları için gitmedim, maçı bitirdim' diye bir yorumu var. Orta hakemin görmesi zor olabilir."

Son dakika Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

Bilyoner'den 2.000 TL BilyonPuan HEDİYE!