comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'tan transferde Alvaro Negredo kararı! Çin'den gelen teklif...

18 Ocak 2018, Perşembe 09:34
Beşiktaş'tan transferde Alvaro Negredo kararı! Çin'den gelen teklif...

Beşiktaş'ta transfer çalışmaları devam ederken Alvaro Negredo için gelen 10 milyon Euro'luk teklifi yönetimin değerlendirebileceği iddia edildi.

FutbolArena - Beşiktaş'ta transfer çalışmaları forvet noktasına yoğunlaşırken yönetimden sürpriz bir karar çıktı. Alvaro Negredo'ya Çin'den gelen teklifi önce reddeden yönetim sonra değerlendirmeye aldı. Beşiktaş Transfer gündemindeki son dakika gelişmeleri FutbolArena'da


Beşiktaş, Negredo'yu satacak mı?


Başkan Fikret Orman ve yöneticiler forvet transferi için özellikle İngiltere'de temaslarda bulunmaya devam ederken yönetimin kafasında Alvaro Negredo'ya gelen teklifle ilgili yeni bir düşünce oluştu.

Vatan'ın haberine göre, Beşiktaş birkaç gün içinde Negredo ile vedalaşıp yeni yıldızını İstanbul'a getirebilir. Beşiktaş'ta transfer yeniden 1 numaralı gündem durumuna geldi... Siyah-beyazlılar, Alvaro Negredo için Çin'den gelen 10 milyon Euro'luk teklif sonrası tekrardan çalışmalara hız verdi. 
 

Negredo Beşiktaş'ta kaç gol attı?


Beşiktaş'ın bu sezon transfer ettiği Alvaro Negredo siyah beyazlı formayla ligde 17 maçta 4 gol attı, 1 asist yaptı. İspanyol forvet toplamda ise 26 maçta 10 gol ve 4 asistlik performans sergiledi. 
Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 
 

FutbolArena Haber Turu (25 Şubat 2020)