comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'tan transfer açıklaması! "Umut Güner, Mangala, Diego Costa..."

16 Temmuz 2017, Pazar 21:13
Beşiktaş'tan transfer açıklaması!

Beşiktaş kulübü resmi internet sitesinden Umut Güner'in Hürriyet'e konuştuğu iddia edilen açıklamaları yalanladı. 

FutbolArena - Beşiktaş yönetiminden açıklama! Siyah beyazlı kulübün resmi internet sitesinden Umut Güner'in transferde Diego Costa ve Mangala ile ilgili söylediği iddia edilen açıklamalar yalanlandı. 


Beşiktaş'tan transfer açıklaması


Beşiktaş kulübü yönetici Umut Güner'in Hürriyet'te çıkan golcü ve stoper transferiyle ilgili yaptığı iddia edilen açıklamaları yalanladı. Kulüpten yapılan bildiride şu ifadelere yer verildi:

Bazı medya kuruluşlarında yöneticimiz Umut Güner'in ifadeleri adı altında haberler yayınlanmıştır. Yöneticimiz Umut Güner'in transfer süreci veya hiçbir futbolcu hakkında hiçbir basın mensubuna herhangi bir yorumu olmamıştır.
Bu konu ile ilgili tutum ve politikamız bilindiği üzere; hocamızın talebi doğrultusunda gerekli mevkiler için başkanımız Fikret ORMAN ve asbaşkanımız Umut GÜNER titiz bir çalışma yaparak herkesin takdirini kazanmış takımımıza katkı sağlayacak oyuncuları bütçemiz imkanları dahilinde transfer etmek yönündedir. 


Beşiktaş'ın yalanladığı Umut Güner haberinde neler söylendi?


Beşiktaş yönetiminin Umut Güner'in konuştuğu iddia edilen transfer açıklamasında Diego Costa ve stoper ifadeleri yer almıştı. Hürriyet'te yer alan haberde Umut Güner'in söylediği iddia edilen sözler:

"DİEGO COSTA'DAN DAHA İYİSİNİ ALABİLİRİZ"

Haftaya durum belli olur. Herkes Diego Costa'dan söz ediyor ama belki de ondan daha iyisini alırız. Bir de kanat transferi yapabiliriz'' de

"MANGALA İLE İLGİLENİYORUZ"

'Mangala'yla ilgileniyoruz. Golcü ve stoper transferi bir hafta içinde netleşir. Taraftarlardan sabır istiyoruz. Geçmişte olduğu gibi yine ihtiyacımız olan isimleri alacağız, merak etmesinler'' 

Siyah Beyazlı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArenaHaber Turu (13 Şubat 2020)