comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'tan transfer açıklaması! "Dorukhan Toköz"

19 Mart 2020, Perşembe 11:46
Beşiktaş'tan transfer açıklaması!

Beşiktaş'ta yönetici Emre Kocadağ, transferle ilgili planları hakkında açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Beşiktaş'ta yönetici Emre Kocadağ, yeni sezon planlaması ve transfer çalışmaları hakkında Sabah Gazetesi'ne açıklamalarda bulundu. Kocadağ, Dorukhan Toköz'ün takımda kalmak istediğini ve sözleşmesinin yenilenebileceğini belirtti.

"SERGEN YALÇIN'IN İSTEĞİ DIŞINDA BİR GÖRÜŞMEMİZ OLMAYACAK"
"Transferde iki kriterimiz var. Bunlardan birincisi hocamızın isteğinin olması. Asla Sergen Yalçın'ın isteği dışında bir görüşmemiz olmayacak. Sözleşmesi sezon sonunda bitecek futbolcularımızla ilgili olarak öncelikle hocamızdan rapor bekliyoruz. Henüz bu rapor bize gelmedi. Sergen hocanın kalmasını talep ettiği futbolcularla görüşme sağlayacağız."

"ŞU AN MAAŞ YÜKÜMÜZ ÇOK FAZLA"

"İkinci kriter ise federasyondan tarafımıza verilecek bütçe. Şu an maaş yükümüz fazla ve federasyon yeni sezon için bütçesini bize ilettiğinde neler yapabileceğimize bakacağız, bu bizim açımızdan çok önemli, önümüzü o şekilde göreceğiz. Bize sunulacak bütçe şartları içerisinde yeni sözleşmeler ve transfer hamleleri yapabiliriz. Şartlarımıza uyan isimlerle devam edip, uymayanlarla yolları ayırmak zorunda kalacağız. Henüz federasyon açıklamamışken bu konuda adım atamayız."

"DORUKHAN'LA DEVAM ETMEK İSTİYORUZ"

"Dorukhan Toköz, Beşiktaş'ın sözleşmeli futbolcusu. Bizimle 2021'e kadar mukavelesi bulunuyor. Dorukhan Beşiktaş'ta kalmayı, biz de onun kulübümüzde devam etmesini istiyoruz. İki taraf adına da konuşmam gerekirse sözleşme imzalama konusunda istekliyiz. Asgari müşterekte buluşarak görüşmelerimizden sonuç alacağımızı ve sözleşme imzalayacağımızı düşünüyorum."

Son dakika Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"