comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'tan transfer açıklaması! Aboubakar

30 Ağustos 2019, Cuma 15:03
Beşiktaş'tan transfer açıklaması! Aboubakar

Beşiktaş yöneticisi Ahmet Ürkmezgil, transfer çalışmalarıyla ilgili açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Beşiktaş'ta yönetim kurulu üyelerinden Ahmet Ürkmezgil, UEFA Avrupa Ligi grup kuralarının belirlenmesinin ardından açıklamalarda bulundu. Ürkmezgil, transfer çalışmalarının devam ettiğini belirtirken Vincent Aboubakar hakkında da konuştu. 
 

Beşiktaş Transfer: Aboubakar, Beşiktaş'a transfer olacak mı?


Basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Ürkmezgil, "Grubumuz iyi bir grup. Mevsim şartları açısından düşündüğümüz zaman sıkıntılı bir durum yok gibi görünüyor. İyi sonuç alacağımızı düşünüyoruz. Elneny bu akşam geliyor. Transferde nokta atışları olduğunu düşünüyorum. Hayırlı olmalarını diliyoruz. Transfer süreci başkanımız ve Ali Naibi tarafından titizlikle yürütülüyor. Ben de transferleri son anda öğreniyorum. Burak'ın sakatlığından sonra Avrupa Ligi'ni de düşünerek forvet transferi düşüncesi var. Bizim de böyle bir düşüncemiz var. Ama transfer konusunu gizlilik ve titizlik içerisinde yürütülüyor. Aboubakar uygun durumdaysa olabilir. Eski oyuncumuz, maddi açıdan uygunsa olabilir. " dedi. 

ALİ NAİBİ'DEN AÇIKLAMA
Beşiktaş Futbol Direktörü Ali Naibi, "Ortalama denk bir grup oldu. Wolverhampton değerli oyunculara sahip. Braga zaten sürekli Portekiz Ligi'nde büyüklere kafa tutuyor. Bratislava da önemli bir takım. Bu grupta başarılı olacağımızı düşünüyorum. Elneny ve Arsenal ile anlaştık. Bugün İstanbul'a gelecek. Medel'in yerine doğru bir hamle yaptığımızı düşünüyorum." dedi.

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!