comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'tan TFF kararı için açıklama! 'Raporu bekliyoruz'

13 Şubat 2020, Perşembe 16:29
Beşiktaş'tan TFF kararı için açıklama! 'Raporu bekliyoruz'

Beşiktaş'ın TFF'den sorumlu yöneticisi Kemal Erdoğan, Göztepe - Beşiktaş maçıyla ilgili verilen karar hakkında konuştu.

FutbolArena - Beşiktaş'ın TFF'den sorumlu yöneticisi Kemal Erdoğan, Göztepe - Beşiktaş maçıyla ilgili verilen karar hakkında TRT Spor'a açıklamalarda bulundu. TFF, Göztepe - Beşiktaş maçında kural hatası olmadığını açıkladı. Bu kararla ilgili Kemal Erdoğan'ın açıklamaları şu şekilde:

"BİZ RAPORLARIN PAYLAŞILMASINI İSTİYORUZ"
"Hukuki zeminde camiamızın haklarını sonuna kadar koruyacağız. Raporların bizimle paylaşılması için başvuruda bulunduk. Biz gerekçeli kararı bekliyoruz. Şefafflık istediimizi söyledik. VAR kayıtlarının açıklanması için de başvurmuştuk ama dikkate alınmadığını görüyoruz. Üzerine basa basa söylüyoruz, şeffaflık istiyoruz. Herkese karşı adil olunmalı. İsimlere ve takımlara bakmadan karar verilmesi gerekiyor. Kişilere göre karar verilmemeli. Biz öncelikle Tahkim Kurulu'na başvuracağız ve ardından Tahkim'in kararına göre hareket edeceğiz.

Kulüpler Birliği toplantısında Oğuz Sarvan çok iyi sunum yaptı. Verdiği bir örnekte soru işareti oluşturan kararlarda 50'ye yakın faal olmayan hakeme pozisyonu sormuşlar. Göztepe maçımızla ilgili kural hatasını bu kişilere sordular mı merak ediyorum."

Son dakika Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!