comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'tan sürpriz Bryan Idowu transferi

27 Mart 2018, Salı 09:26

Beşiktaş Futbol Akademisi Sportif Direktörü Gökhan Keskin, Amkar Parm takımının sağ bek oyuncusu Bryan Idowu'yu transfer listesine aldı.

FutbolArena - Beşiktaş yönetimi sağ bek transfer çalışmaları kapsamında gündemine sürpriz bir ismi aldı. Beşiktaş Futbol Akademisi Sportif Direktörü Gökhan Keskin önceki gün çıplak gözle izlediği Bryan Idowu'u gündemine aldı. 


Beşiktaş'tan son dakika Bryan Idowu transferi sürprizi


Fotomaç Gazetesi'nin haberine göre Beşiktaş Futbol Akademisi Sportif Direktörü Gökhan Keskin, Cuma günü izlediği Bryan Idowu ismini gündemine aldı. Gökhan Keskin'in bu karşılaşmaya Polonya'dan Rafall Kurzawa ve Przemyslaw Frankowski'yi izlemek için gittiği ancak ev sahibinin iki kanat oyuncusunun da Keskin'i hayal kırıklığına uğrattığı belirtildi. Ancak Gökhan Keskin'in; Nijerya'nın sol bekinde oynayan ama asıl mevkisi sağ bek olan Bryan Idowu göze girdiği; Rusya'nın Amkar takımında oynayan 25 yaşındaki oyuncunun izleme listesine alındığı öğrenildi.


Beşiktaş'ın listesine aldığı Bryan Idowu kimdir?


25 yaşında Amkar Parm takımında forma giyen 25 yaşında 1,79 boyunda olan sağ bek oyuncusu Idowu bu sezon takımı adına 22 karşılaşmada süre aldı ve 1 gollük performans sergiledi. Idowu aynı zamanda sol bek mevkiinde de forma giyebiliyor.

Siyah Beyazlı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena akşam haberlerit uru (16 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.