comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'tan Stuttgart'a transfer olan Beck'ten önemli itiraf

02 Eylül 2017, Cumartesi 17:17
Beşiktaş'tan Stuttgart'a transfer olan Beck'ten önemli itiraf

Beşiktaş'tan Stuttgart'a transfer olan Andreas Beck süreçle ilgili açıklamalarda bulunurken, 2016 yılında Vodafone Park stadı yakınında yaşanan terör olayı hakkında da konuştu. 

FutbolArena Dış Haberler - Beşiktaş'tan Stuttgart'a transfer olan Andreas Beck, Alman basınına yaşanan süreci anlattı. Yeniden eski takımına dönen tecrübeli futbolcu ayrıca Beşiktaş - Bursaspor maçında Vodafone Park stadının yanında yaşanan terör olaylarına dair de önemli açıklamalarda bulundu. 


Beşiktaş'tan Stuttgart'a transfer olan Andreas Beck


Beşiktaş'tan ayrılarak Stuttgart'a transfer olan Andreas Beck, transfer süreciyle ilgili olarak, "Salı günü akşam üstü kardeşim aradı. Ben de yürüyordum ve bana Stuttgart'ın beni transfer etmek istediğini söyledi. Önce şaşırdım. Ardından Stuttgart ile görüştüm. Çarşamba günü Hannes Wolf mesaj gönderdi bana. Beni takımda görmek istediğini ve kuracı sistemde bana ihtiyacı olduğunu belirtti. Bu da bende heyecan yarattı. Transfer süreci böyle gelişti." ifadelerini kullandı. 

Andreas Beck son olarak Aralık 2016'da Beşiktaş - Bursaspor maçı sonrasında Vodafone Park stadının yakınında yaşanan terör olayı hakkında ise, "O an biz de yaşanan olay yerine yakındık. Ancak hiçbir zaman ülkeyi terk etme düşüncesini aklımdan geçirmedim. Türkiye'de hayat hızlı değişiyor. Tabi yaşananlar çok üzücü ama hayat devam ediyordu. Ben de devam etmek zorundaydım ve işimi yaptım." ifadelerini kullandı. 
Siyah Beyazlı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena akşam haberleri turu (17 Temmuz 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.