comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'tan son dakika Arda Turan açıklaması

07 Ocak 2020, Salı 21:29
Beşiktaş'tan son dakika Arda Turan açıklaması

Arda Turan ile Beşiktaş yönetiminin görüştüğü iddiaları hakkında siyah beyazlı kulüp tarafından bir açıklama yapıldı. 

FutbolArena - Beşiktaş Futbol Şube Sorumlusu Emre Kocadağ, Arda Turan ile görüştüğü yönündeki haberleri yalanladı. Akşam saatlerinde Arda Turan ile Beşiktaş yönetiminin temasa geçtiği iddiaları üzerine siyah beyazlı kulüpten konuyla ilgili açıklama geldi. 


Beşiktaş Transfer Haberleri: Arda Turan Beşiktaş transfer iddiası


Gazeteci Fatih Doğan, Arda Turan haberleriyle ilgili olarak Beşiktaş Futbol Şube Sorumlusu Emre Kocadağ ile görüştüğünü söyledi ve Emre Kocadağ Arda haberlerini kesin bir dille yalanladı. 

Beşiktaş Futbol Şube Sorumlusu Emre Kocadağ yaptığı açıklamada, "Uzun süredir Arda Turan ile görüşmedim. Yok öyle bir şey. Nereden çıkıyor? Sosyal medyada dolaşan fotoğraf, yıllar önceki 'Sütiş açılıştaki' ziyaretten." ifadelerini kullandı. 
KULÜBÜN RESMİ İNTERNET SİTESİNDEN YAPILAN AÇIKLAMA

Asbaşkanımız Emre Kocadağ ile futbolcu Arda Turan'ın transfer görüşmesi için bir araya geldiği ve el sıkıştığı, Teknik Direktörümüz Abdullah Avcı'nın da söz konusu transfere onay verdiği şeklinde basın yayın organlarında yer alan haber, tamamen gerçek dışıdır. Haberde, görüşmeye kanıt olarak kullanılan fotoğraf da eskidir.Öte yandan İspanyol basınında Marca'nın haberine göre ise Barcelona yönetimi Arda Turan konusunda oyuncuya kesin talebini iletti. Barcelona ile sezon sonunda sözleşmesi sona erecek olan tecrübeli futbolcuya Katalan ekibi, "Kendine kulüp bul" talimatını verdi. Arda'nın bu dönem veya sezon sonunda Galatasaray'a gelip gelmeyeceği merak konusu olurken, konuyla ilgili olarak başkan Mustafa Cengiz son olarak "Gündemimizde yok." açıklamasını yaptı. 

Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (20Şubat 2020)