comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'tan Skenderbeu maçında fair play örneği (İZLE)

12 Ocak 2018, Cuma 17:39
Beşiktaş'tan Skenderbeu maçında fair play örneği (İZLE)

Beşiktaş - Skenderbeu hazırlık maçının 17. dakikasında siyah beyazlılar, rakip futbolcunun sakatlık nedeniyle tedavisi sürdüğü için Mustafa Pektemek'in golünden sonra kalesini boşaltarak Skenderbeu'nun gol atmasını sağladı. 

FutbolArena - Beşiktaş Antalya kampındaki ikinci hazırlık maçında Arnavutluk takımlarından Skenderbeu ile karşı karşıya geldi. Müsabakanın 17. dakikasında futbol sahalarında eşine az rastlanan bir olay yaşandı. Skenderbeu futbolcuları Beşiktaş'ın attığı golde oyuncularının sakatlığı yüzünden tedavisi sürdüğü için hakeme itiraz edince, Beşiktaşlı futbolcular ise kaleyi boşaltarak rakibin gol atmasını sağladı. 


Beşiktaş - Skenderbeu Mustafa Pektemek ve diğer gol (İZLE)


Beşiktaş ile Skenderbeu arasında oynanan maçın 15. dakikasında Skenderbeu futbolcusu Lens'e kayarak müdahale etmek isterken, kontrolsüz bir giriş yaparken neredeyse yedek kulübesine kadar sürüklendi ve sakatlık geçirdi. Bu esnada Skenderbeu futbolcusunun tedavisi sürekren hakem oyunu başlattı. Gökhan Gönül'ün kullandığı pasta Mustafa Pektemek ceza sahası içinde topla buluştu ve takımını 1-0 öne geçirdi. 

SKENDERBEU OYUNCULARI İTİRAZ ETTİ
Skenderbeu futbolcuları ise golün ardından sakatlık nedeniyle oyuna konsantre olamadıklarını söyledi. Ancak hakem nizami golü iptal etmeme kararı aldı. Bunun üzerine Beşiktaş'ta Gökhan Gönül rakibe "Sorun etmeyin, kaleyi boşaltıyoruz, gidin gol atın." dedi. Skenderbeu futbolcusu Ali Sowe santra yaptıktan sora tek başına giderek golü kaydetti. Bunun üzerine maçı izleyen seyirciler de alkışladı. 

Hakem golü nizami iptal edemem dedi.
Bunun üzerine Gökhan gönül “Sorun etmeyin kaleye boşaltıyoruz gidin  gol atın. Dedi. İskender beyle oyuncular santra yaptıktan sonra 90 numara tek başına giderek golü attı 1-1. Seyirci alkışladı..


Beşiktaş'ın Skenderbeu hazırlık maçı ilk 11'i:


Fabri, Gökhan Gönül, Mitrovic, Vicda, Caner Erkin, Necip Uysal, Tolgay Arslan, Oğuzhan, Babel, Lens, Mustafa Pektemek

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

SON 24 SAATTE NELER YAŞANDI?

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)