comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'tan Sergio Ramos ve Talisca açıklaması

22 Ağustos 2023, Salı 00:53
Beşiktaş'tan Sergio Ramos ve Talisca açıklaması

Beşiktaş kulübü Sergio Ramos ve Talisca transferinde kulübün menfaatleri gözetilerek maddi anlaşmazlıklar nedeniyle görüşmelerin sona erdiğini açıkladı. 

FutbolArena - Beşiktaş kulübü Talisca ve Sergio Ramos hakkında açıklama yaptı. 

Beşiktaş yönetimi hem Talisca ve kulübü, hem de Sergio Ramos ile temas kurulduğunu kulübün menfaatleri gözetilerek maddi konulardaki anlaşmazlıklar nedeniyle görüşmelerin sona erdiğini açıkladı. 
BEŞİKTAŞ'IN AÇIKLAMASI

Yazılı ve görsel basınla sosyal medyada Kulübümüzle ilişkilendirilen profesyonel futbolcular Anderson Talisca ve Sergio Ramos ile ilgili açıklamamızdır: Her kulübün, her başkanın ve her teknik adamın kadrosunda görmek isteyeceği, kaliteleriyle dünya futbol piyasasında önemli bir yere sahip başarılı futbolcular Anderson Talisca ile Sergio Ramos, Kulübümüzün de transfer gündeminde yer almışlardır. Bu doğrultuda; gerek Anderson Talisca ve kulübüyle gerekse de bonservisi elinde bulunan Sergio Ramos'la temas kurulmuş; Kulübümüzün menfaatleri gözetilerek yürütülen görüşmeler, maddi konulardaki anlaşmazlıklar nedeniyle sona erdirilmiştir. Kamuoyunun ve taraftarlarımızın bilgilerine saygılarımızla sunarız.

BİLYONER'E ÜYE OL, 20+20 TL BİLYONPUAN'I HEMEN AL!