comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'tan Şenol Güneş ve transfer yalanlaması

22 Temmuz 2017, Cumartesi 17:22
Beşiktaş'tan Şenol Güneş ve transfer yalanlaması

Beşiktaş kulübü Şenol Güneş ile ilgili basında çıkan haberlere yönelik açıklama yayınladı.

FutbolArena - Beşiktaş yönetimi, resmi sitesinden yaptığı açıklamada, Şenol Güneş ile ilgili basında çıkan haberlere cevap verdi. 

Çıkan haberler Şenol Güneş'in yeni bir ön libero istediği ve Beşiktaş yönetiminin de "Gökhan İnler'i daha yeni gönderdik" dediği yönündeydi. 


Beşiktaş'tan Şenol Güneş ile ilgili açıklama


İşte Beşiktaş'ın Şenol Güneş ile ilgili yaptığı açıklama...
"Bugün basında yer alan; Teknik Direktörümüz Şenol Güneş'in ön libero alınması talebinde bulunduğu, Yönetimimizin ise bunu reddettiği ve Gökhan İnler'in daha yeni ayrıldığını hatırlattığı şeklinde yer alan haberler gerçekleri yansıtmamaktadır.  Kulübümüzde transfer çalışmaları Başkanımız, Yönetim Kurulumuz ve Teknik Direktörümüz arasında uyumlu bir ortamda sürdürülmektedir.  Haberde yer alan ifadelerin asılsız olduğunu belirtir, kamuoyunun bilgilerine saygılarımızla sunarız.

Beşiktaş JK"


Beşiktaş'ın yeni sezon transferleri 


Beşiktaş bu sezon şimdiye kadar geçen sezona göre sadece bir transfer yaptı. Pepe'yi transfer eden Beşiktaş ayrıca Atınç Nukan'ı yeniden kiraladı ve Caner Erkin'in de bonservisini aldı.

Beşiktaş bunun dışında Brezilyalı stoperleri Marcelo ve Rhodolfo'yu toplam 8.4 milyon euroya satarken, Gökhan İnler ve Ömer Şişmanoğlu ile de yollar ayrıldı.

Beşiktaş ile ilgili tüm gelişmeleri Beşiktaş Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

FutbolArena akşam haberleri turu (16 Temmuz 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.