comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'tan Negredo ve Adriano için sakatlık açıklaması

19 Eylül 2017, Salı 20:15
Beşiktaş'tan Negredo ve Adriano için sakatlık açıklaması

Beşiktaş'ın golcü oyuncusu Alvaro Negredo hakkında sakatlık açıklaması geldi.

FutbolArena - Beşiktaş'ın sezon başında transfer ettiği İspanyol golcü Alvaro Negredo'nun ve Brezilyalı bek oyuncusu Adriano'nun sakatlığıyla ilgili kulüpten resmi bir açıklama geldi.

Son oynanan Konyaspor maçında oyuna 2. yarıda dahil olan Alvaro Negredo, bir pozisyonda yerde kalmış ve elinden sakatlanmıştı. Maç içinde eline pansuman yapılan Negredo oyuna devam etmişti. 


Alvaro Negredo'nun sakatlığında son durum


Kulüpten yapılan açıklamada "Futbol Takımımızın Konyaspor ile oynadığı maç sırasında ters pozisyonda düşmeye bağlı sağ el işaret parmağında çıkık oluşan oyuncumuz Alvaro Negredo'ya soyunma odasında sağlık ekibimiz tarafında müdahale uygulanarak çıkık parmağı redükte edilmiştir (çıkık eklemin yerine oturtulması). Oyuncumuzun antrenman yapmasında ve maç oynamasında tıbbi bir sakınca yoktur." ifadelerine yer verildi.


Adriano'nun sakatlığında son durum


Beşiktaş'ta Konyaspor maçında sakatlanan bir diğer oyuncu da Adriano'ydu. Kulüp Adriano hakkında da "Futbol Takımımızın dün akşam Konyaspor ile oynadığı maçın ilk yarısında sakatlanarak oyundan çıkan oyuncumuz Adriano Correia'nın bugün yapılan tetkikleri sonucunda sol baldır adelesi (Soleus kası) zarında mikro yırtık tespit edilmiş olup, oyuncumuzun tedavisine başlanmıştır." şeklinde bir açıklama yayınladı.
Siyah beyazlılar ile ilgili tüm gelişmeleri Beşiktaş Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.