comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'tan Mustafa Denizli açıklaması

05 Eylül 2017, Salı 12:23
Beşiktaş'tan Mustafa Denizli açıklaması

Beşiktaş, Mustafa Denizli'nin fotoğrafının Vodafone Park'a asılmamasıyla ilgili açıklama yaptı.

FutbolArena - Beşiktaş'ın Vodafone Park'ta takımı şampiyonluğa götüren ve kulüpte önemli başarılara imza atan teknik direktörlerin fotoğraflarının asıldığı bölümde Mustafa Denizli'nin yer almaması tartışma yaratmıştı. Siyah beyazlı kulüpten konuyla ilgili açıklama geldi.
 

Beşiktaş'ta Mustafa Denizli'nin fotoğrafı Vodafone Park'a asılacak mı?


Beşiktaş'tan yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı:

"Bugün Habertürk gazetesinde Kartal Yiğit imzasıyla ve 'Mustafa Denizli'ye Büyük Ayıp' başlığıyla yayımlanan haber, bilgi eksikliğinden kaynaklanan hatalı bir değerlendirmedir.
Kulübümüzün ülkemizde bir ilke daha imza atacağı, Şeref Turu isimli stadyum turu çerçevesinde Vodafone Park'ın çeşitli alanlarında giydirme çalışmaları yapılmaktadır. Bu çalışmalar henüz tamamlanmamıştır ve Mustafa Denizli'nin fotoğrafı da dahil çeşitli eksikler bulunmaktadır. Bayram tatili sırasında da devam eden bu çalışmaların 8 Eylül'deki açılışa hazır hale getirilmesi amaçlanmaktadır.

Stadımızdaki Şeref Turu kapsamındaki tüm hazırlıklar tamamlandığında Beşiktaşımızı 2008-2009 sezonunda şampiyonluğa taşıyan Mustafa Denizli de dahil olmak üzere kulübümüze hizmet eden çok sayıda kahramanı, Şeref Turu çerçevesinde tüm sporseverler Vodafone Park'ta görebilecektir.

Kamuoyunun bilgilerine saygılarımızla sunarız."

Siyah Beyazlı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (14 Temmuz 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.