comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'tan Metin Albayrak'a yalanlama: 'Kimse işten çıkarılmadı'

28 Şubat 2018, Çarşamba 21:13
Beşiktaş'tan Metin Albayrak'a yalanlama: 'Kimse işten çıkarılmadı'

Beşiktaş yöneticileri Metin Albayrak ve Candaş Tolga Işık'tan şaşırtan açıklamalar geldi. İki yönetici birbirini yalanlayan açıklamalar yaptı!

FutbolArena - Beşiktaş'ın, Fenerbahçe maçı sonrasında stadında çaldırdığı "Mini mini bir kuş donmuştu" şarkısının yankıları sürmeye devam ediyor. Bu konu hakkında Beşiktaş yönetiminin içinde de fikir ayrılıkları doğmuş gibi görünüyor. Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Metin Albayrak ve Candaş Tolga Işık birbirlerini yalanlayan açıklamalar yaptı.


Metin Albayrak ve Candaş Tolga Işık'ın açıklamaları


Beşiktaş Basın Sözcüsü Metin Albayrak, TRT'ye yaptığı açıklamada, Fenerbahçe maçı sonrasında Vodafone Park Stadı'nda çalınan "Mini mini bir kuş donmuştu" şarkını çalan görevlinin işine son verdiklerini belirtti. Bu açıklama Beşiktaş taraftarları arasında tepki çekerken, Beşiktaş'ın İletişimden sorumlu yönetim kurulu üyesi Candaş Tolga Işık konuya el koydu ve yeni bir açıklama yaparak Metin Albayrak'ı yalanladı.


"Mini mini bir kuş donmuştu" şarkısını çalan kovuldu mu?


2 yıldır Beşiktaş kulübünün iletişim departmanından kendisinin sorumlu olduğunu söyleyen Candaş Tolga Işık, "Kulübün iletişiyle ilgili birçok konu benim ve sorumlusu olduğum departmanın onayından geçmektedir. Fenerbahçe maçı sonrası çalınan 'Mini mini bir kuş donmuştu' şarkısı da buna dahil. Bu şarkı benim ve iletişim departmanının bilgisi dahilinde çalınmıştır. Bu yüzden tüm Beşiktaşlılar bilsin, herhangi bir işten çıkarılma durumu olmamıştır. Bu durumdan dolayı herhangi bir işten çıkarma da olmayacak. Herkes görevinin başında" dedi. 

İki yöneticinin birbirinden farklı açıklamaları kafaları karıştırırken Candaş Tolga Işık “Bu konuda maç öncesi ya da maç sonrası Metin Abi ile herhangi bir konuşmamız olmadı. Bu ifadeleri de 'bilgi eksikliğinden' kaynaklanıyor diye düşünüyorum. Çalınan şarkıda herhangi bir aşağılama veya hakaret yok..” dedi. 
Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"