comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'tan Mensah'ı açıkladı! Galatasaray'a gönderme

17 Ağustos 2020, Pazartesi 19:17
Beşiktaş'tan Mensah'ı açıkladı! Galatasaray'a gönderme

Beşiktaş, Mensah transferini saat 19:05'te Galatasaray'a göndermeli bir şekilde açıkladı. 

FutbolArena - Beşiktaş, Bernard Mensah transferini resmi internet sitesinden açıkladı. Siyah beyazlılar Ganalı futbolcunun transferini saat 19:05'te açıkladı. 

Beşiktaş'ın Mensah transferini paylaştığı videoda Ganalı futbolcu şu ifadeleri kullandı
"Ev benim için yaşanılan beton yığını değil. Kapısı kapandığında, tüm sorunların dışarıda kaldığı, kendinizi ait hissettiğiniz yer. Bazen acının, bazen de büyük mutlulukların yaşandığı sıcak bir yuva. Hayat notmal seyrinde ilerlerken, büyük bir hevesle varılan mabeddir ev. Uyuyup uyanmanız yetmez. Bazen daikalar, saatler geçirmek istersiniz. Bazen o bile yetmez. Büyük olması da yetmez. İçindekiler bir o kadar önemlidir. Hevesle taşınılan yeni ev vardır. Bu evde mutlu olmak adına hayallerin kurulduğu, gerçekleşmesi için büyük çabaların harcandığı. Evim camından dışarı baktığımda bir otoyol görmek bana göre değildi. Benim evim deniz kenarında olmalıydı. Benim adım Mensah. Benim evim Beşiktaş."

BEŞİKTAŞ'TAN AÇIKLAMA

"Kulübümüz, yeni sezon transfer çalışmaları kapsamında, Hes Kablo Kayserispor kulübünden transfer ettiği Ganalı orta saha futbolcusu Bernard Mensah ile sözleşme imzalamıştır. Kulübümüze önemli hizmetlerde bulunacağına inandığımız Bernard Mensah'a hoş geldin der, başarılar dileriz."

MENSAH'TAN İLK AÇIKLAMALAR

Beşiktaş gibi bir kulübün parçası olmak gurur verici. Böyle bir kulüpte olmak hayalimdi. Geldiğim zaman gördüğüm destek, doğru yerde olduğumu gösteriyor zaten. Tesisler mükemmel. İlk izlenimim bu oldu. Takım arkadaşlarım son derece karakterli ve olgun insanlar. En başta Atiba gibi birçok futbolcu var bana yardımcı olan. 

PAOK maçı hakkında konuşan Mensah, "Şampiyonlar Ligi her futbolcunun hayali. Bizim de ortak hayalimiz bu yönde. PAOK ve sonraki turları geçmek istiyoruz. Bunun için çalışıyoruz." dedi. 

Beşiktaş taraftarlarına mesaj gönderen Mensah, "Beşiktaş taraftarı çok özel. Her şeyin en iyisini hak ediyor." dedi. 

Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"