comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'tan Mario Gomez transferiyle ilgili KAP'a bildiri

22 Ağustos 2017, Salı 14:22
Beşiktaş'tan Mario Gomez transferiyle ilgili KAP'a bildiri

Beşiktaş, Mario Gomez'in transfer sürecinde gerekli belgelerin incelendiğini ve hukuki yollara başvurulmayacağını açıkladı.

FutbolArena - Beşiktaş yönetimi 2015-2016 sezonunda 1 yıllığına kiralık olarak forma giyen Mario Gomez ile ilgili KAP'a önemli bir bildiri gönderdi. Beşiktaş Transfer ile ilgili son dakika gelişmeleri FutbolArena'da!

Beşiktaş, Mario Gomez'in transfer sürecinde gerekli belgelerin incelendiğini ve hukuki yollara başvurulmayacağını beyan etti.
 

Beşiktaş'tan KAP'a Mario Gomez açıklaması

 

Mario Gomez 2016-17 sezonu başlangıcında Fiorentina Kulübünden Wolfsburg Kulübüne transfer olmuştur. Fiorentina Kulübü tarafından Şirketimize yapılan bildirimde, Wolfsburg Kulübü tarafından bu transfer nedeniyle kendilerine ödenecek toplam transfer bedelinin 1.050.000 Avro olduğu, bu kapsamda Şirketimizin bu bedel içinden 525.000 Avro'ya hak kazandığı bildirilmiştir.

Şirketimiz Yönetim Kurulu ve Hukuk Müşavirliği tarafından, olası yargısal işlemlerin uluslararası boyutunu da dikkate  alarak, Fiorentina Kulübü, Wolfsburg Kulübü, her iki Kulübün bağlı olduğu federasyonlar ve Ülke makamlarından temin edilen belgelerin incelenmesi tamamlanmış olup bu aşamada ilave hukuki yollara başvurulmaması yönünde karar alınmıştır. İleride, süreçte değişiklik meydana gelmesi halinde kamuoyu ile paylaşılacaktır.

Siyah Beyazlı takımla ilgili diğer gelişmeler için Beşiktaş Haberleri özel sayfamızı takip edebilirsiniz.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"