comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'tan maaş indirimi ve sözleşme yenileme açıklaması

17 Mayıs 2020, Pazar 10:56
Beşiktaş'tan maaş indirimi ve sözleşme yenileme açıklaması

Beşiktaş yöneticisi Emre Kocadağ, sözleşme yenileme ve maaş indirimi konusu hakkında açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Beşiktaş'ta ortaya çıkan koronavirüs vakalarının ardından idmanlara ara verildi. Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi'de koronavirüs rastlanması nedeniyle sözleşme yenileme ve maaş indirimi konuları ertelendi. Beşiktaş yöneticisi Emre Kocadağ gündem hakkında Sabah Gazetesi'ne açıklamalarda bulundu.
 

Beşiktaş futbolcuları maaş indirimi yapacak mı?


"Başkanımız ve birkaç yönetici olarak kendimize tesislerde ayrı bir yer yaptık. Kulüp binası kapalı bir alan olduğu için açık alanda yaptığımız bölümde günlük işlerimizi yürüttük. Beşiktaş'ta acil şekilde halledilmesi gereken konular vardı. Biz gerekeni yaptık, Beşiktaş gibi koca kulüp evde oturarak yönetilemez."

"TESİSLERİ ÇARŞAMBA GÜNÜNE KADAR KAPATTIK"
"Tesisleri haftaya çarşamba gününe kadar kapattık. En başından beri işi sıkı tutup önlemlerimizi almıştık. G.Saray derbisinin ardından 4 test yaptırdık bugüne kadar. Dezenfekte noktasında ilk günden bu yana tesislerimizde yapılması gereken uygulamaları da yerine getirmiştik. Tesis girişine termal kamera koyduk, giriş çıkışlar dezenfekte kabininin içerisinden oldu, tesisleri birçok kez baştan aşağı dezenfekte ettirdik. Tüm bunlara rağmen başımıza geldi."

"MAAŞ İNDİRİMİ GÖRÜŞMELERİNİ ERTELEDİK"

Normal şartlarda futbolcularımızla, sözleşme yenileme ve indirim konusu hakkında görüşmelerimiz başlayacaktı. Ancak geçtiğimiz hafta ortaya çıkan bu durum sonrası bir süre erteledik. Önceliğimiz vakaların bitmesi ve herkesin sağlığına kavuşması. Sözleşme, indirim bunlar şu an konuşabileceğimiz konular değil. Çarşamba günü bir kez daha test olacağız."

Son dakika Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"