comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'tan Lyon'a transfer olan Marcelo'nun eşi gözyaşlarını tutamadı

13 Temmuz 2017, Perşembe 19:37
Beşiktaş'tan Lyon'a transfer olan Marcelo'nun eşi gözyaşlarını tutamadı

Beşiktaş'tan Lyon'a transfer olan savunma oyuncusu Marcelo'nun eşi Taty Lima, sosyal medya hesabından siyah beyazlı taraftarların mesajlarını görünce gözyaşlarına engel olamadı. 

FutbolArena - Beşiktaş'tan Lyon'a transfer olan yıldız savunma oyuncusu Marcelo'nun ayrılmasının ardından Brezilyalı futbolcunun eşi Taty Lima'nın siyah beyazlı taraftarlara vedası duygulandırdı. BJK Transfer çalışmaları kapsamında KAP açıklaması yapılan Marcelo'nun transferiyle ilgili yıldız futbolcunun bonuslarla birlikte 7.5 milyon euro'ya Lyon'a satıldığı açıklandı. 


Beşiktaş, Marcelo'yu Lyon'a kaça sattı?


Siyah beyazlı yönetim Brezilyalı oyuncusu Marcelo'yu Fransa'nın Lyon takımına 7 milyon Euro bonservis bedeli ve 500 bin Euro başarıya dayalı bonus karşılığında toplam 7.5 milyon Euro'ya sattığını açıkladı.

Beşiktaş Kulübünden yapılan açıklamada KAP'a şu ifade gönderildi;
Profesyonel futbolcumuz Marcelo Antonio Guedes Filho'nun transferi konusunda Olympique Lyonnais kulübü ile anlaşmaya varılmıştır.

Sözleşme fesih bedeli olarak Olympique Lyonnais kulübü tarafından şirketimize 7.000.000 Avro garanti, 500.000 Avro performansa dayalı olmak üzere toplamda 7.500.000 Avro ödenecektir.

Oyuncunun Dayanışma Katkı Payları da  Olympique Lyonnais kulübü tarafından karşılanacaktır.
 

Beşiktaş'tan ayrılan Marcelo'nun eşinden instagram paylaşımı


Marcelo'nun eşi Taty Lima sosyal medya hesabından paylaştığı videoda Beşiktaş taraftarlarını kelimenin tam anlamıyla duygulandırdı. Taty Lima, "Kelimeler gerçekten eksik kalıyor. Mesajlarınız, desteğiniz için çok teşekkürler. Her şey için teşekkürler." ifadelerini kullandı. 

Marcelo'nun eşi Beşiktaş taraftarlarının mesajlarını okuduğu sırada canlı yayında gözyaşlarını tutamadı. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena akşam haberleri turu (23 Temmuz 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.