comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'tan Lyon'a giden Marcelo'dan şaşırtan sözler

17 Temmuz 2017, Pazartesi 20:38
Beşiktaş'tan Lyon'a giden Marcelo'dan şaşırtan sözler

Beşiktaş'tan Lyon'a transfer olan savunma oyuncusu Marcelo, Fransız ekibinde başkan Aulas önderliğinde düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena Dış Haberler - BJK Transfer gündeminde en çok konuşulan isimlerden biri olan ve 7 milyon euro'ya Lyon'a transfer olan Marcelo, Fransız ekibinde basına tanıdıldı. Lyon Başkanı Jean Michel Aulas'ın da katıldığı basın toplantısında eski Beşiktaşlı futbolcu transfer süreciyle alakalı konuştu. 


Beşiktaş'ta Marcelo'nun Lyon'a transfer haberleri


Beşiktaşlı eski futbolcu Marcelo, Lyon'a transfer olduktan sonra düzenlenen basın toplantısında hem siyah beyazlılar, hem de Lyon hakkında önemli açıklamalarda bulundu. 

"BEŞİKTAŞ HARİKA BİR KULÜP AMA..."
"Beşiktaş'ta şampiyonluklar yaşadım ve gerçekten harika bir kulüpteydim. Taraftar, ortam, atmosfer. İstanbul'daki günlerim unutulmaz. Ancak Lyon'dan Avrupa ve özellikle Brezilya'da büyük bir etkisi var. Örneğin Brezilya'da Lyon tanınan bir kulüp. Burada kendimi göstermek istiyorum ve benim için harika bir fırsat."

"LYON'DA UNUTULMAZ BİR İSİM OLMAK İSTİYORUM"

"Lyon'da olduğum için mutluyum. Lyon'da geçmiş yıllarda çok önemli Brezilyalı futbolcular yer aldı. Güzel performanslar sergilediler. Örneğin Cris. Lyon tarihi için önemli bir yıldız. Ben de onlardan biri olmak istiyorum. Kariyerimde Brezilya milli takımında oynamak gibi bir hayalim de var. Bu yüzden benim adıma güzel bir sıçrayış olabilir. Lyon'da elimden geleni yapacağım." diye konuştu. Basın toplantısının sonunda ise Lyon Başkanı Jean Michel Aulas, Marcelo hakkında "Çok iyi bir oyuncu transfer ettik. Aradığımız stillere uygun, gerçek bir lider kadromuza kattık. Bu yüzden sevinçliyiz." ifadelerini kullandı. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena akşam haber turu (19 Temmuz 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.