comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'tan Karius açıklaması: "Yaşanan bu süreçte..."

04 Mayıs 2020, Pazartesi 23:26
Beşiktaş'tan Karius açıklaması:

Beşiktaş kulübü sözleşmesini tek taraflı olarak fesheden Karius hakkında açıklamada bulundu. Siyah beyazlılar, uzlaşma arayışlarında mesafe katedilemediğini belirtti. 

FutbolArena - Beşiktaş kulübü sözleşmesini tek taraflı olarak fesheden Karius hakkında resmi internet sitesinden yazılı bir açıklamada bulundu. 

BEŞİKTAŞ'TAN KARİUS AÇIKLAMASI
Profesyonel futbolcu Loris Karius, sözleşmesinin bitmesine 1 ay kala kulübümüz ile kontratını tek taraflı olarak feshettiğini tarafımıza bildirmiştir. Dünyada ve ülkemizde korona virüsün etkisinin arttığı ve sportif faaliyetlerin gerçekleşemez hale geldiği günden itibaren kulübümüzün kendisi ile uzlaşma arayışlarında maalesef bir mesafe katedilememiştir. Kulübümüz bu süreçte yaşayabileceği zararlar konusunda tüm hukuki haklarının saklı olduğunu kendisi ve Liverpool kulübüne bildirmiştir.

KARİUS NELER SÖYLEDİ?

"Beşiktaş'la sözleşmemi feshettim. Bu sorunu problemsiz olarak atlatmak için her şeyi denedim ama sonunun böyle olması yazık oldu. Yönetimle konuştum, aylarca sabrettim. Geçen sene de aynısı oldu. Maalesef problemi çözmek için uğraşmadılar. Ne yazık ki bu sorunu çözmeye çalışmadılar ve hatta maaş kesintisi alarak yardım önerimi reddettiler.Bu kulüp için oynamaktan dolayı çok keyif aldığımı bilmenizi isterim. Her zaman harika bir taraftara sahip olduğu için Beşiktaş çok gurur duyabilir. İyi ve kötü zamanlarda beni hep desteklediniz. Takım arkadaşlarıma ve teknik heyete teşekkür ediyorum. Şampiyon Beşiktaş."

Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"