comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'tan İtalyan basınına yalanlama! Haber kaldırıldı

20 Kasım 2018, Salı 20:50
Beşiktaş'tan İtalyan basınına yalanlama! Haber kaldırıldı

Beşiktaş kulübü, A Takım Direktör Yardımcısı Berkay Türkmen'in adı altında İtalyan basınında yer alan röportajı yalanladı ve söz konusu haber, Calciomercato sitesinden kaldırıldı. 

FutbolArena - Beşiktaş kulübü, A Takım Direktör Yardımcısı Berkay Türkmen'in adı altında İtalyan basınında yayınlanan röportajı yayınladı. Siyah beyazlı kulüpten yapılan açıklamada, Berkay Türkmen'in herhangi bir yorumda bulunmamasına rağmen, muhabirin kendi bilgileri doğrultusunda servise sunduğu bu haber, yapılan yanlışın ortaya çıkmasının ardından yayından kaldırılmıştır. 

BEŞİKTAŞ'TAN AÇIKLAMA
Uluslararası bir toplantı için yurt dışında bulunan Futbol A Takım Direktör Yardımcımız Berkay Türkmen adına İtalyan “Calciomercato” haber sitesinde bazı açıklamalar yayınlanmıştır. Berkay Türkmen'in herhangi bir yorumda bulunmamasına rağmen, muhabirin kendi bilgileri doğrultusunda servise sunduğu bu haber, yapılan yanlışın ortaya çıkmasının ardından yayından kaldırılmıştır. Konuyu bu şekilde bilginize sunar, iyi çalışmalar dileriz.

BERKAY TÜRKMEN RÖPORTAJINDA NE YAZILMIŞTI?

Oğuzhan Özyakup'un Roma'ya gideceği yönündeki iddialara, "Oğuzhan'la sözleşme yeniledik. Başka bir şey söyleyemem." diye yanıt veren Berkay Türkmen, Joao Mario'nun transferiyle ilgili oyuncunun kendisinin transferle ilgilenmediğini ifade etti. 

BABEL AYRILABİLİR

Beşiktaş A Takım Direktör Yardımcısı Berkay Türkmen, "Babel'in sözleşmesi sezon sonunda bitecek. Henüz yeni sözleşme konusunda somut bir gelişme yok. Sezon sonunda ayrılabilir." ifadelerini kullandı. (O HABERİN TAMAMI)

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"