comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'tan Hulk için transfer açıklaması: 'Temastayız'

21 Ocak 2021, Perşembe 18:34
Beşiktaş'tan Hulk için transfer açıklaması: 'Temastayız'

Beşiktaş Asbaşkanı Emre Kocadağ, Hulk transferi için temas kurduklarını ve şartlar uygun olursa gelebileceğini açıkladı.

FutbolArena - Beşiktaş, Süper Lig'in 20. haftasında İstanbul ekibi Fatih Karagümrük'ü 4-1 mağlup etti. Beşiktaş'ta liderliğin sevinci devam ederken, Hulk transferinde sıcak gelişmeler yaşandı. Beşiktaş Asbaşkanı Emre Kocadağ, Karagümrük maçından sonra Hulk transferi için temasta olduklarını duyurdu.

"HULK TRANSFERİ İÇİN BİR TEMAS OLDU"
"Hulk iyi bir oyuncu. Tartışmaya kapalı o konu. Bütçemize uygun olursa değerlendirmeyi düşünürüz. Önemli olan bütçemize uygun olması gerekiyor. Hocamızla da istişare ederek gidiyoruz. Hulk'la bir temasımız oldu. Konu olgunlaşınca bilgisini veririz."

DOUGLAS, LENS VE MIRIN'E TEKLİF VAR MI?

Emre Kocadağ Douglas, Lens ve Mirin'e de teklifler olduğunu belirterek şunları söyledi:

“Transfer sezonun bitmesine az kaldı. Oyuncularımıza ilgi de var. Teklifleri değerlendiriyoruz. Gerek ülke içi gerek yük dışı. Bizim de maliyetlerden kurutulma durumumuz olursa değerlendireceğiz.”

"İLGİ DUYDUĞUMUZ FUTBOLCULARA TEKLİF YAPIYORUZ"

"Biz Ümraniye'deyiz her gün. Değerlendirmeler yapıyoruz. Oyucular geliyor önümüze. Bizim önce çözmemiz gereken oyuncular var. Kenarda bekleyen oyuncular var. Onları göndermemiz gerekiyor. İlgi duyulan oyuncular var onlarla alakalı konuşuyoruz. Bizim ilgi duyduğumuz oyunculara teklif yapıyoruz. Beşiktaş'ın yararına olacak teklifleri yapıyoruz. Acele işler yapmak istemiyoruz. Takıma katkı verecek isimler lazım. Çalışmalarımız devam ediyor."

"DOĞRU İŞLER YAPIYORUZ"

"Güzel bir galibiyet oldu. Takımızı tebrik ediyorum Karagümrük dost camiamız. Baba Hakkı'nın emek verdiği, buralarda bulunduğu bir camia. Dost kulübe de geçmiş olsun dileklerimizi iletiyorum. İnşallah takımımız bu mücadeleyi devam ettirecek. Galibiyet serisine devam etmek istiyoruz. Biz sezon başında da verdiğimiz röportajlarda bu takıma inandığımızı söylemiştik. Bu anlamada bizim kuşkumuz yoktu. Teknik heyete hocaya desteğimizi verdik. Doğru işler yaptığımıza inanıyoruz. Güzel sonuçlar alıyoruz. Sonu inşallah güzel olur. Sonunu getirmek lazım."

Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"