comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'tan Hasic transferi için olay açıklamalar

07 Ocak 2020, Salı 00:25
Beşiktaş'tan Hasic transferi için olay açıklamalar

Beşiktaş İkinci Başkanı Adnan Dalgakıran, önceki yönetimin yaptığı Hasic transferiyle ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Beşiktaş, Bosna Hersekli genç oyuncu Ajdin Hasic'i sezon başında kampa almış ve resmi sözleşme için 18 yaşına girmesinin beklendiği ifade edilmişti. Beşiktaş İkinci Başkanı Adnan Dalgakıran, önceki yönetimin yaptığı Hasic transferiyle ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.
 

Ajdin Hasic Beşiktaş ile sözleşme imzalayacak mı?


Beşiktaş İkinci Başkanı Adnan Dalgakıran geçtiğimiz günlerde yaptığı paylaşımda "Kulübün 3 milyon Euro'ya zar atacak parası da yok, lüksü de yok." açıklamasıyla konuşulmuştu.

Beşiktaş'ın Youtube kanalına konuk olan Beşiktaş İkinci Başkanı Adnan Dalgakıran, "Hasic ile bir sözleşme yapılmış. Scout bu çocuğu canlı izlemediğini söyledi. Çocuğun 2 milyon euro imza parası olması kafa karıştırıyor. 4 senede toplam 1,5 milyon euro maaşı var. Ben de buna zar atmak diyorum. Menajere imza parası yerine bir sonraki satıştan yüzde 50 teklif ediyoruz. Bu tekliften hemen uzaklaşıyor. Hani emindiniz çocuktan. Şüpheli kısımlar var." ifadelerini kullandı.
"HARCAMA LİMİTİMİZ 2 MİLYON TL"

TFF'nin kulüp için belirlediği harcama limitini açıklayan Beşiktaş İkinci Başkanı Adnan Dalgakıran, "TFF bize 2 milyon TL harcayabileceğimizi söyledi. Biz başvurumuzu yaparak, hesaplama yönteminin yanlış olduğunu belirttik. Faiz oranı düzeltilirse bu rakam daha yukarı çıkacak." dedi.

Talisca'yı ellerinden kaçırdıklarını belirten Dalgakıran, "Biz Talisca'yı niye kaçırdık. Kulübüyle opsiyon yapmışsın ama Talisca ile yapmamışsın. O zaman kulübü ile yapmanın ne manası var." sözlerini sarf etti.

GALATASARAY İÇİN FUTBOLUN DERİN DEVLETİ İDDİASI

BJK TV yorumcusu Fehmi Besler programda  Beşiktaş İkinci Başkanı Adnan Dalgakıran'a "Galatasaray'ın Türkiye'de futbolun derin devleti olduğuna ve Fenerbahçe'nin Koç gücünü kullandığına inanıyor musunuz?" sorusunu yöneltti. 

Dalgakıran: "Paranın, gücün, şöhretin olduğu her yerde bu tür manevralar var. Bunu güçlü olduğunuzda engelleyebilirsiniz. Bir şeylerin olduğunu ben görüyorum. Masalar yumruklayarak, maç sonu konuşarak çözemezsiniz. Ciddi strateji ile çözülmeli." ifadelerini kullandı.

Son dakika Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"