comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'tan hakem Yasin Kol'a tepki

15 Ağustos 2022, Pazartesi 00:55
Beşiktaş'tan hakem Yasin Kol'a tepki

Beşiktaş yönetimi Alanyaspor maçının ardından hakem Yasin Kol'a tepki gösterdi. 

FutbolArena - Beşiktaş, Süper Lig 2. haftasında deplasmanda Alanyaspor 3-3 berabere kaldı. 

Beşiktaş taraftarları özelliklikle ilk yarıdaki kırmızı karta büyük tepki gösteriekn, Beşiktaş Yönetim Kurulu Üyesi Umut Tahir Güneş sosyal medyadan yaptığı paylaşımda, "Bugün yapılan yarının habercisidir. Bu maç rakip takımla senaristin oyunudur. İzlemeyeceğiz. Açıklama geliyor. Susmayacağız." ifadelerini kullandı. 
BEŞİKTAŞ YÖNETİCİSİ SEYİT ATEŞ: "GÖZLEMCİ PENALTI DEDİ"

Bundan sonra susmayacağız. Eksiklerimiz var mı? Evet var. Ancak biz bunları konuşacağız. Malaesef hakemler geçen sene kaldığı yerden devavm ediyor. Ancak şunu bilsinler ki, Beşiktaş kaldığı yerden devam etmiyor. Sayın başkanımız geçen yıldan beri hakem kadrolarının değiştirilmesini, operasyonel faaliyetlerde bulunan hakemlerin bu camiadan silinmesini söyledi. Şunu bilsinler ki, Beşiktaş'a uzanan her kol bu sene kırılacak. Sabri Çelik ile ilgili resim doğru durmuyor zaten kafamızda. Erol Ersoy gözlemci oturuyordu. Yanındaki arkadaşıyla sohbet ederken, şahit olduk. Pozisyonu penaltı diye değerlendirdi. Devre arasında kendisine sordum. Penaltı mıydı? Biz her şeyi yazıyoruz dedi. Eğer MHK veya TFF Beşiktaş'a karşı operasyon yapma niyetinde değilse bu hakeme bu sene maç vermemeli. Yasin Kol'un Türkiye Ligi'nde bu sene maçı yönetmemesi gerekiyor.

Öte yandan spor ve hakem yorumcuları Rıdvan Dilmen, Erman Toroğlu ve Ahmet Çakar, Beşiktaşlı futbolcu Emrecan'ın ilk sarı kartın yanlış olduğunu söyledi.

Ahmet Çakar ise Beyaz TV'de hakemle birlikte aynı zamanda Valerien Ismael'i eleştirdi ve bu ortak bir sabotajdır dedi ve şunları söyledi: "İyi bir hakem maçı yönetseydi Beşiktaş 10 kişi kalmazdı. İlk sarı kart mutlak yanlış. Tayfun'un atılması lazım. Ancak Valerien Ismael hakemin önüne geçti. Beşiktaş hem hakem, hem hakem Valerien Ismael'in ortak sabotajı sonucunda aldığı maçı verdi. 

FIRAT AYDINUS (TV 8.5)

Emrecan'ın ilk sarı kart yanlış. O sarı kartı veriyorsan Fatih'in, Gedson'a yaptığı faule de sarı kart vereceksin. Çünkü umut vadeden atak bu. Dolayısıyla Fatih, ikinci sarı karttan kırmızı kart görmeliydi. Maç o an 3-0.

Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!