comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'tan Gary Medel teklifine hayır! İstenen bonservis

22 Temmuz 2019, Pazartesi 22:37
Beşiktaş'tan Gary Medel teklifine hayır! İstenen bonservis

Beşiktaş kulübü Gary Medel için Olympiakos'tan sonra Marsilya'nın da teklifini reddetti. Fransızların ısrarı devam ederken, son olarak 4 milyon euro bonservis teklifine siyah beyazlılardan olumlu yanıt gelmedi. 

FutbolArena Dış Haberler - Beşiktaş'ta Gary Medel için teklifler gelmeye devam ediyor. Son olarak Olympiakos'un önerisini reddeden siyah beyazlı yönetim, Marsilya'ya da cevabını iletti. 


Beşiktaş Transfer Haberleri: Gary Medel Beşiktaş'tan ayrılıyor mu?


Beşiktaş yönetimi yeni transferlere kaynak aktarmak amacıyla Gary Medel'den yüksek miktarda bonservis bedeli elde etmeyi planlarken, Marsilya'nın 4 milyon euro teklifine de olumsuz yanıt verildi. Fransız basınındaki haberlere göre, Beşiktaş yönetiminin 5-6 milyon euro civarında bir bonservis bedeli düşündüğü ve bu sebeple 4 milyon euro'nun reddedildiği öne sürüldü. 
MEDEL'DEN TRANSFER SÖZLERİ

Copa America'da Şili forması giyen ve son olarak Messi ile yaşadığı kavga sonrasında kırmızı kart görerek bir anda dünya gündemine oturan Medel, ülke basınına yaptığı açıklamada; "Bir gün Şili'ye geri dönmeyi umuyorum. Birkaç yıl içinde geri döneceğime inanıyorum. 2 yıl olabilir. Ülkemde bana gösterilen sevgiden dolayı çok mutluyum. Umarım böyle devam eder. Bu desteğe ve sevgiye layık olmaya çalışıyorum." dedi. 

Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"