comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'tan Fikret Orman'dan Mesut Özil bombası

11 Ekim 2017, Çarşamba 09:33
Beşiktaş'tan Fikret Orman'dan Mesut Özil bombası

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, transfer teklifini kabul etmeyen Mesut Özil için kapıyı kapatmadı. Fikret Orman, Mesut Özil'e 'Ocakta görüşürüz' dedi.

FutbolArena - Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'ın rüyalarını süslediği Arsenal'in yıldız ismi Mesut Özil için Ocak ayı transfer dönemi bekleniyor. Beşiktaş'ın ilk teklifini kabul etmeyen Mesut Özil'e Fikret Orman 'Ocakta görüşürüz' dedi. 


Beşiktaş'ta Fikret Orman'dan Mesut Özil'e transfer teklifi


Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Mesut Özil transferi ile gündemi sarsma hedefinde. Fotomaç Gazetesi'nde yer alan habere göre, Fikret Orman, Arsenal'in yıldız ismi Mesut Özil ile bir transfer görüşmesi gerçekleştirdi.

''BU KONUYU TEKRAR DÜŞÜN''
Fikret Orman, telefonda yaptığı görüşme ile kendisiyle ilgilendiklerini Mesut Özil'e iletti. Bu teklif karşısında mutlu olan Mesut'un "Teklifiniz için teşekkür ederim. Ama Premier Lig'de çok mutluyum. Kariyerime burada devam etmeyi planlıyorum" ifadelerini kullandığı belirtildi. Bu cevap karşısında geri adım atmayan Orman, "Bu konuyu tekrar düşün. Ocak ayında tekrar görüşürüz" dediği iddia edildi.

BEŞİKTAŞ'IN İLGİSİNDEN MEMNUN

Konuyla ilgili olarak konuşan Mesut Özil'in avukatı Erkut Söğüt, Beşiktaş'ın ilgisini doğruladı. Söğüt, "Mesut, Beşiktaş'ın ilgisinden memnun. Ancak bize ulaşmış bir teklif yok. Ama olsa bile en az 2-3 yıl Premier Lig'de oynamak istiyor. Arsenal'le bu konuda temaslarımız devam ediyor ve olumlu yönde gidiyor" açıklamasında bulundu.

Siyah Beyazlı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena haber turu (14 Temmuz 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.