comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'tan Fenerbahçe'ye şık hareket! FutbolArena'ya konuştu

08 Aralık 2018, Cumartesi 13:38
Beşiktaş'tan Fenerbahçe'ye şık hareket! FutbolArena'ya konuştu

Beşiktaş'tan Fenerbahçe'ye şık hareket! Siyah beyazlıların İletişimden Sorumlu Yöneticisi Candaş Tolga Işık, BJK TV'de "Akhisarspor - Fenerbahçe maçıyla ilgili bu sezonun en önemli derbisi" sözünün kullanılmasıyla alakalı FutbolArena'ya konuştu. 

FutbolArena Özel - Spor Toto Süper Lig 15. haftasında oynanan Aytemiz Alanyaspor - Beşiktaş maçının oynandığı sırada BJK TV'de bu hafta oynanacak olan "Akhisarspor - Fenerbahçe" maçıyla ilgili olarak sezonun en önemli derbisi sözlerinin kullanılması sosyal medyada özellikle Fenerbahçe cephesinde büyük tepki almıştı. 

Bu konuyla ilgili olarak FutbolArena, Beşiktaş'ın İletişimden Sorumlu Yöneticisi Candaş Tolga Işık'a ulaştı. FutbolArena'ya konuşan Candaş Tolga Işık şu ifadeleri kullandı:
"BU DAVRANIŞI DOĞRU BULMADIĞIMIZI SÖYLEDİM"

"Fenerbahçe'nin İletişimden Sorumlu Yöneticisi sevgili Metin Sipahioğlu'nu aradım. Yayındaki arkadaşımız kendi de üzgün ve yanlış anlaşıldığını söylerek özür diledi. Ancak Beşiktaş'ın resmi kanalından ezeli rakibimize yönelik böyle bir ifadeyi asla doğru bulmadığımızı, tavsip etmediğimizi iletişimden sorumlu yönetici olarak bizzat kendi adıma da özrümle birlikte dile getirdim. Kendisi de büyük bir nezaketle karşılık verdi ve hassasiyetimiz için teşekkür etti. Beşiktaşlılık rakibe saygıdır. Beşiktaş ve Fenerbahçe sadece iki ezeli rakip değil, aynı zamanda iki ebedi dost. Bizlerin vazifesi bu rekabet kadar bu dostluğu da korumak ve devam ettirmektir. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"