comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'tan Fenerbahçe'ye Alper Potuk ve Şener cevabı

28 Ocak 2019, Pazartesi 23:44
Beşiktaş'tan Fenerbahçe'ye Alper Potuk ve Şener cevabı

Fenerbahçe ile Beşiktaş arasındaki Tolgay Arslan görüşmelerinde sürpriz takaslar gündeme geldi. Beşiktaş, Fenerbahçe tarafından önerilen Alper Potuk ve Şener Özbayraklı takaslarına cevap verdi.

FutbolArena Özel - Fenerbahçe ve Beşiktaş ara transfer döneminin bitimine günler kala Tolgay Arslan konusunda sıcak gelişmeler yaşıyor. Takas görüşmelerinde Tolgay Arslan'a karşılık Alper Potuk ve Şener Özbayraklı'nın önerilmesine Beşiktaş'tan cevap geldi.
 

Beşiktaş, Alper Potuk ve Şener Özbayraklı'yı transfer edecek mi?


FutbolArena'nın edindiği bilgiye göre, Fenerbahçe, Tolgay Arslan'ı Beşiktaş'tan isteyerek Alper Potuk ile Şener Özbayraklı'nın takasıyla beraber 2,5 milyon Euro teklif etti. Beşiktaş, Fenerbahçe'den gelen bu sürpriz öneriye olumsuz cevap verdi. 

Beşiktaş idarecileri, Fenerbahçe'ye verilen yanıtta "Alper Potuk ve Şener'in maaşları yüksek, biz zaten maaşları azaltmaya çalışıyoruz." ifadelerini kullanarak teklifi geri çevirdi.
 

Alper Potuk ve Şener Özbayraklı Fenerbahçe performansları


27 yaşındaki Alper Potuk bu sezon Fenerbahçe'de fazla forma şansı bulamadı. Yalnızca 9 resmi maçta 395 dakika ter döken Alper, bu karşılaşmalarda 1 gol kaydetti. Şener Özbayraklı ise bu sezon Fenerbahçe ile 16 resmi maça çıkarken, gol ya da asist katkısı yapamadı. 29 yaşındaki futbolcunun Fenerbahçe ile 6 aylık sözleşmesi kaldı.
Son dakika Transfer Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"