comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'tan Ersin Düzen ve Tümer Metin'e tepki

26 Aralık 2020, Cumartesi 22:49
Beşiktaş'tan Ersin Düzen ve Tümer Metin'e tepki

Beşiktaş'tan moderatör Ersin Düzen ve eski futbolcu Tümer Metin'in TRT Spor'da yaptığı yorumlara tepki geldi.

FutbolArena - Beşiktaş İletişim ve Medyadan Sorumlu Başkan Danışmanı Erol Kaynar, TRT Spor'da ekranlara gelen Stadyum programının moderatörü Ersin Düzen ve eski futbolcu Tümer Metin hakkında resmi siteden açıklama yayınladı.

"BÜYÜK ŞAŞKINLIKLA TAKİP ETTİK"
"Futbol Takımımızın Süper Lig'de Ankaragücü ile oynadığı maçın ardından ülkemizin güzide yayın kuruluşlarından TRT Spor'da yayınlanan Stadyum programında, Takımımızın haklarını saha kenarında canla başla savunan Teknik Direktörümüz Sergen Yalçın, paranoyaklıkla itham edilmiş, ardından programın moderatörü Ersin Düzen, sonraki yayında amacını aşan bu ifadeleri düzelteceğini tarafımıza bildirmişti. Sabırla özür dilemesini bekledik ancak Ersin Düzen'in bugünkü programda konuyla ilgili yapmış olduğu açıklamayı büyük bir şaşkınlıkla takip ettik."

"TOP ÇEVİRMEYİ TERCİH ETTİ"

"Türk futbolunun saygıdeğer isimlerinin başında gelen Teknik Direktörümüz Sergen Yalçın hakkında saygı sınırlarını aşan ifadeler kullanan Ersin Düzen, bugünkü programda başta Teknik Direktörümüz olmak üzere Camiamızdan ve taraftarlarımızdan özür dileyeceği yerde, deyim yerindeyse top çevirmeyi tercih etmiş ve küstah bir tavırla milyonlarca Beşiktaşlının aklıyla dalga geçmeye çalışmıştır."

"ERSİN DÜZEN VE TÜMER METİN'İ KINIYORUZ"

"Yaptığı hatayı kabul edip özür dileme erdemi gösteremeyen Ersin Düzen ile yine aynı programda, altyapımızdan yetişerek, görev aldığı her maçta şanlı armamız için terinin son damlasına kadar mücadele eden futbolcumuz Necip Uysal'ın emeklerini itibarsızlaştırmaya çalışan yorumcu Tümer Metin'i esefle kınıyoruz!"

"HADDİNİ AŞAN İFADELERE CEVAP VERECEĞİZ"

"Bu olayda olduğu gibi; 117 yıllık dev bir çınar, milyonlarca gönülvereni olan Kulübümüzü temsil eden; Başkanımıza, Yönetim Kurulumuza, Teknik Direktörümüze ve sporcularımıza yönelik haddini aşan ifadelere gerektiği şekilde cevap verileceğini ilan eder, spor medyasının temsilcilerinin dikkatine önemle sunarız."

Erol Kaynar
Beşiktaş JK İletişim ve Medyadan Sorumlu Başkan Danışmanı

 

Ersin Düzen'den Beşiktaş açıklaması"Perşembe günü Ankaragücü - Beşiktaş maçını değerlendiriyorduk. Halk arasında bir deyim olarak kabul edilen ve Sergen Yalçın'ın basın toplantısı hakkında yaptığımız değerlendirme esnasında o kelime Beşiktaş taraftarlarınca farklı şekilde algılandı. Programı seyretmeyenler olabilir. Sosyal medyada o kelime yer alınca insanlar farklı şekilde algılayabilirler. Bunu anlayışla karşılışıyorum. Bu anlamda herhangi bir yanlış anlaşılma olmaması açısında ben Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, yönetici Emre Kocadağ ve Sergen Yalçın ile konuştum."

"ARKASINDA, ÖNÜNDE HERHANGİ BİR AMAÇ YA DA KASIT YOKTUR"

"Bazen söylemek istediğiniz ile ağzınızdan çıkan kelime başka bir şeydir. O kelime sosyal medyaya düşünce farklı yorumlanabilir. Arkasında önünde herhangi bir amaç, kasıt olmadığını ifade ederim. Sayın başkan ve sayın Kocadağ ve Sergen hoca da bizim samimiyetimize inandığından dolayı bu konuyla ilgili herhangi bir sıkıntı yaşamadığımızı ifade edelim. Yanlış anlayan, yanlış düşünen ya da farklı yorumlayan Beşiktaş taraftarlarına bu mesajımızı iletmek istedim. Onlar da umarım bu samimiyetimize inanırlar ve kabul ederler."

Son dakika Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"