comScore
bilyoner

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'tan Dorukhan Toköz açıklaması: "Gereğini yaparız"

07 Nisan 2020, Salı 21:44
Beşiktaş'tan Dorukhan Toköz açıklaması:

Beşiktaş İkinci Başkanı Adnan Dalgakıran, Dorukhan Toköz hakkında çıkan iddialara yanıt verdi.

FutbolArena - Beşiktaş'ta Dorukhan Toköz konusu gündemde yer alırken, Süper Lig'in geleceği endişe yaratıyor. Gelecek sezonun bile tehlikede olduğunu aktaran Beşiktaş İkinci Başkanı Adnan Dalgakıran, Dorukhan Toköz meselesine açıklık getirdi.
 

Dorukhan Toköz Beşiktaş'tan ayrılacak mı?


A Spor'a konuşan Adnan Dalgakıran, Dorukhan iddiaları hakkında "Biz böyle şeyleri konuşmuyoruz. Yönetim seviyesinde kaale alacağımız bir olay değil. Beşiktaş hakkında olumsuz konuşanlar hakkında gereğini yaparız ama bu durum üst yönetimin cevap vereceği bir konu değil. Transfer planlama devamlı yapılıyor. Beşiktaş 3-5 yılı planlıyor. Planlama yaparken mevcut durum göz önüne alınır. Şartlar ne olacak bir fikrimiz yok, bazı şeylerin netleştirilmesi gerekiyor. Ondan sonra net bir plan yaparız."

"GELECEK SEZONUN BAŞLAMASI BİLE MEÇHUL"
"Bu yıl bırakın ligin Haziran'da başlamasını 2020-21 sezonunun bile meçhul olduğunu düşnüyorum. Uzamanları dinliyorsanız, bu toplumun yüzde 60-70'i virüsü kapmadan sürü bağışıklığına geçilmeyeceğini söylüyorlar. Biz daha yüzde 1'indeyiz. Bu süreç uzun sürecek. Siz Eylül ayında statların dolacağına inanıyor musunuz? Herkes çok ciddi fedakarlık yapıyor. Futbolcuların da bunun dışında kalması düşünülemez. Her şey yeniden yapılandılaracak, başka çaresi yok. Yönetimde görevli arkadaşlarımız var. Biz ne düşünürsek düşünelim UEFA ve TFF'ye bağlıyız. Alınacak kararlara göre gerçekleşecektir. Çok da acele etmeden doğru şeyleri yapmaya çalışıyoruz. Yöneticilerimiz oyuncularla sürekli iletişim halinde. Para meselesine henüz gelmedik."

Son dakika Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

Bilyoner'den 2.000 TL BilyonPuan HEDİYE!