comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'tan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a teşekkür

29 Mart 2018, Perşembe 12:55

Beşiktaş yönetimi futbolda vergi düzenlemesi için açıklama yayınlarak, "Bu tarihi adımın atılmasına vesile olan başta Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Sayın Binali Yıldırım'a ayrıca tasarının kanunlaşması noktasında TBMM'de destekte bulunan tüm milletvekillerine teşekkür ederiz" ifadelerine yer verdi.

FutbolArena - Beşiktaş Kulübü, 7103 sayılı "Vergi Kanunları ile Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılması Hakkında Kanun" dolayısıyla Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Binali Yıldırım, Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak ile Maliye Bakanı Naci Ağbal'a ve milletvekillerine teşekkür mesajı yayımladı.
 

Beşiktaş'tan futbolda vergi düzenlemesi için açıklama


Siyah-beyazlı kulübün internet sitesinde yer alan mesajda, 7103 sayılı "Vergi Kanunları ile Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılması Hakkında Kanun"un, Türkiye Büyük Millet Meclisinden (TBMM) geçmesinin ardından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından onaylanarak yürürlüğe girdiği bildirildi.

HÜKÜMET YETKİLİLERİNE TEŞEKKÜR EDİLDİ
Mesajda, amatör sporlara kulüplerin daha güçlü destek olmasına imkan sağlayan yeni düzenlemenin hayırlı olması temennisinde bulunularak, şu ifadelere yer verildi:

"Yeni vergi düzenlemesi ile sporcular için ödenen gelir vergisi tutarları iade edilecek, böylelikle bu rakamların da amatör branşlara aktarılması imkanı doğacaktır. Devletimiz, amatör branşların gelişmesine katkı sağlayacak olan bu düzenleme ile büyük bir adım atmıştır. Bu tarihi adımın atılmasına vesile olan başta Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Sayın Binali Yıldırım, Gençlik ve Spor Bakanı Sayın Osman Aşkın Bak ile Maliye Bakanı Sayın Naci Ağbal'a, ayrıca tasarının kanunlaşması noktasında TBMM'de destekte bulunan tüm milletvekillerine teşekkür ederiz."

Siyah Beyazlı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena akşam haberleri turu (15 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.