comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'tan Ceyhun Kazancı açıklaması

11 Nisan 2022, Pazartesi 10:56
Beşiktaş'tan Ceyhun Kazancı açıklaması

Beşiktaş, Sportif Direktör Ceyhun Kazancı'nın bir medya kuruluşunda yer alan açıklamalarının gerçeği yansıtmadığını açıkladı.

FutbolArena - Beşiktaş'ta gelecek sezonun transfer çalışmaları devam ederken Sportif Direktör Ceyhun Kazancı'dan dikkat çeken açıklamalar geldi. Fanatik Gazetesi'ne konuşan Kazancı, takımdaki kiralık futbolcuların tamamıyla yolları ayıracaklarını dile getirdi.

"LARİN'E EMEKLERİ İÇİN TEŞEKKÜR EDECEĞİZ"
"Kiralık futbolcular takımda kalmayacak. Pjanic, kiralık futbolcumuz. Ancak yeni sezonda devam etmeyeceğiz. Larin'e de emekleri için teşekkür edeceğiz. Oğuzhan, Gökhan Töre ve Mehmet Topal, Milli oyuncular. Ancak şu anki durumları önemli. Hoca da kadroya baktığınızda bazı şeyleri zaten açık ediyor. Bu konuda fazla yorum yapmaya gerek de yok. Batshuayi, Alanyaspor'a 2 tane attı. Özellikle ikinci golü öyle basit değil. Zor golü attı. Haftaya Giresun'da ne yapar bilemiyoruz. Dediğim gibi kiralık futbolcular kalmayacaklar."

"ALEX'E TEKLİFLER VAR"

"Çok karakterli, duruşu olan ve sözü özü bir futbolcu. Kendisine Arap Yarımadası'ndan farklı teklifler var. Diğer bazı isimler gibi, ‘Sözleşmem var ama oynamadan burada kalıp paramı alıp hayatıma bakarım' diyecek biri değil. Bu nedenle konuşup anlaşacağız."

"SÖRLOTH ÖNCELİĞİMİZ"

"Leipzig, net bir şekilde futbolcusunu sadece satılık olarak verebileceklerini resmi olarak bize bildirdi. Kiraya verseler çoktan bu transferi bitirmiş olurduk. Kendisi ile 5-6 aydan beri sürekli konuşuyorum. Türkiye'ye dönmeye ve İstanbul'da oynamaya çok istekli. İspanya'daki satın alma opsiyonu 18 milyon Euro. Nasıl olacak, şu an kestirmek gerçekten güç. Sonuna kadar üstünde olacağımız bir isim. Önceliğimiz."

BEŞİKTAŞ'TAN AÇIKLAMA: "GERÇEĞİ YANSITMIYOR"

Beşiktaş, Ceyhun Kazancı'nın Fanatik Gazetesi'nde yer alan açıklamalarının gerçeği yansıtmadığını açıkladı.

"Bir medya kuruluşunda, Futbol A Takımımızın sözleşmeli futbolcularıyla ilgili olarak Beşiktaş Futbol A.Ş. Genel Müdürümüz ve Sportif Direktörümüz Sayın Ceyhun Kazancı'nın ifade ettiği iddia edilen açıklamalar gerçekleri yansıtmamaktadır.

Yeni bir ivme yakaladığımız dönemde, Camiamızın bütünleşmesinden rahatsız olan malum çevreler unutmasın ki inançla sürdürdüğümüz ve Beşiktaş'ın ruhuna uygun yapılandırdığımız projenin engellenmesine, Genel Kurulumuz yaklaşırken malzeme yapılmasına, Beşiktaş sevgimizle ve inancımızla müsaade edilmeyecek, fitne üretim merkezlerine geçit verilmeyecektir.

Gerçekliği araştırılmadan yapılan bu haberlerin ve söz konusu haberler referans alınarak sosyal medyada Beşiktaş'ı yıpratmak amacıyla yazılan belli başlı yorumların futbol kamuoyu ve taraftarlarımız tarafından ciddiye alınmamasını rica ediyoruz.

Futbol A Takımımızla ilgili gerçeği yansıtmayan bu ve benzeri haberlerle oluşan algı karmaşasını ortadan kaldırmak, gelecek planlarımız hakkında da Camiamıza ve spor kamuoyuna daha kapsamlı bilgi verebilmek amacıyla Beşiktaş Futbol A.Ş. Genel Müdürümüz ve Sportif Direktörümüz Sayın Ceyhun Kazancı tarafından yarın (12 Nisan) saat 15.00'te BJK Nevzat Demir Tesisleri'nde basın toplantısı düzenlenecektir."

Son dakika Süper Lig Haberleri FutbolArena'da.

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!