comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'tan Caner Erkin hamlesi! Fenerbahçe iddiası

18 Nisan 2019, Perşembe 09:28
Beşiktaş'tan Caner Erkin hamlesi! Fenerbahçe iddiası

Beşiktaş'ın 2020 yılında sözleşmesi sona erecek olan Caner Erkin için Fenerbahçe iddiası sonrası yönetim harekete geçti.

FutbolArena - Beşiktaş'ta gelecek sezon için transfer çalışmaları devam ederken 2020'de sözleşmesi sona erecek olan Caner Erkin hakkında yönetim harekete geçti. Fenerbahçe'nin transfer edeceği iddiaları sonrası harekete geçen siyah beyazlı idarecilerin deneyimli futbolcuya yeni sözleşme teklifi yapacağı iddia edildi. 
 

Beşiktaş Haberleri: Caner Erkin, Beşiktaş'ta kalacak mı?


Beşiktaş'ın sözleşmesi 2020'de sona erecek olan Caner Erkin için yeni sözleşme hazırlığı yaptığı belirtildi. Sabah Gazetesi'nde yer alan habere göre, Fenerbahçe iddialarının ardındna harekete geçen siyah beyazlılar, tecrübeli futbolcunun sözleşmesini 1 yıl daha uzatacağı ifade edildi. Caner Erkin'in de takımda kalmak istediği ve gelecek teklifi kabul edeceği kaydedildi. 

Caner Erkin bu sezon Süper Lig'de 23 maçta forma giydi ve 1 gol, 1 asistlik performans sergiledi. Deneyimli futbolcu, UEFA Avrupa Ligi'nde 11 maçta 1 gol, 3 asistlik katkı sağladı.
 

Kagawa, Fenerbahçe'ye transfer olacak mı?


Beşiktaş'ın Dortmund'dan transfer ettiği Kagawa'nın geleceği merak ediliyor. Takvim Gazetesi'nde yer alan haberlere göre Kagawa için Fenerbahçe de devreye girdi. Sarı lacivertli yönetimin, Kagawa için Dortmund'a teklifte bulunacağı iddia edildi. Siyah beyazlıların bonservisini almakta zorlanacağı Kagawa için Fenerbahçe'nin teklif yapmaya hazırlandığı ve Türkiye'de kalmaya sıcak bakan Kagawa'nın da Beşiktaş'ta kalmaması halinde Fenerbahçe'den gelecek teklife olumlu bakacağı öne sürüldü.
Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)