comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'tan Burak Yılmaz açıklaması

23 Nisan 2020, Perşembe 18:24
Beşiktaş'tan Burak Yılmaz açıklaması

Beşiktaş kulübü Burak Yılmaz iddiaları hakkında resmi bir açıklama yayınladı. 

FutbolArena - Beşiktaş kulübü Burak Yılmaz ile yolların ayrılacağı yönündeki iddiaları yalanladı. Kulüpten iddialar hakkında resmi açıklama yapıldı. 

Beşiktaş kulübünün resmi açıklaması şu şekilde:
Gökmen Özcan imzasıyla Fanatik gazetesinin internet sitesinde yayımlanan, ‘Beşiktaş'ta Burak Yılmaz ile yollar ayrılıyor' başlıklı haberde yer alan hiçbir detay gerçeği yansıtmamaktadır. Söz konusu haberde, Başkanımız Ahmet Nur Çebi'ye ve kaptanımız Burak Yılmaz'a ait olmayan sözlere yer verildiğini belirtir, taraftarlarımızdan bu tarz kurgu haberlere itibar etmemelerini rica ederiz.

Saygılarımızla

BURAK YILMAZ'DAN AÇIKLAMA

"PARA PEŞİNDE KOŞACAK BİR İNSAN DEĞİLİM"

"Hayatımın hiçbir döneminde, hiçbir konuda para önceliğim olmadı. Hedeflerime ulaşmak için her zaman maddi konularda fedakarlıkta bulundum. Şu an tüm dünya olarak bir illet ile mücadele ederken alacak-verecek peşinde koşacak bir insan olmadığımı anlatmama gerek olmadığını düşünüyorum."

"ÜZERİME DÜŞENİN FAZLASINI YAPARIM"

"Ancak ülkece birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğumuz bu günlerde gündemi gerçeğe aykırı olarak işgal eden bir konuda sadece ve sadece camiam için küçük bir hatırlatma yapmak isterim. Bugün de yarın da ve ne zaman gerekirse o zaman da gerek ülkem için ve gerekse Beşiktaş'ım için üzerime düşenin fazlasını her zaman yaptım ve yine yaparım."

Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!