comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'tan Brezilya çıkarması! Lucas Lima, Marcos Vinicius ve Paulista transferleri

30 Eylül 2017, Cumartesi 09:25
Beşiktaş'tan Brezilya çıkarması! Lucas Lima, Marcos Vinicius ve Paulista transferleri

Beşiktaş yönetimi Brezilya'da Lucas Lima, Marcos Vinicius ve Paulista isimleri ile dirsek teması kurmuş durumda.

FutbolArena - Beşiktaş yönetimi Brezliya'ya transfer çıkarmasında bulundu. Siyah beyazlı yönetim Ocak ayı transfer dönemine hazırlıklı girmek adına listesine aldığı 3 Brezilyalı yıldız Lucas Lima, Marcos Vinicius ve Paulista ile görüşme yapmak üzere Brezilya'ya hareket etti.


Beşiktaş'tan Lucas Lima, Marcos Vinicius ve Paulista transferleri


Beşiktaş Lig ve Avrupa'da yoluna dolu dizgin devam ederken, yönetim Ocak ayı transferi çalışmalarına şimdiden başlamış durumda. Fotomaç Gazetesi'nde yer alan habere göre Beşiktaş yönetimi Lucas Lima, Marcos Vinicius ve Paulista transferleri için görüşmelerde bulundu.

METİN ALBAYRAK BREZİLYA'YA UÇTU
Yönetici Metin Albayrak'ı da yanına alan Fikret Orman, ilgilendiği futbolcuları çıplak gözle izlemek için önceki gün Brezilya'ya uçtu. Hafta sonunu karnavallarıyla ünlü Rio'da geçirecek olan Beşiktaş Başkanı Fikret Orman bugün Vasco Da Gama-Chapocoense, yarın ise Botafogo - Vitoria mücadelelerini takip edecek. Başkan'ın Vasco'dan Bruno Paulista ile Botafogo'dan Marcos Vinicius'u takibe alacağı bildirildi.

Şenol Güneş'in uzun süredir istediği forvette de oynayabilen sol açık mevki için Orman'ın 22 yaşındaki Vinicius'a da özel ilgi gösterdiği gelen haberler arasında. Başkan Orman'ın asıl bombası ise başta Alex olmak üzere Fenerbahçe'ye pek çok Brezilyalı oyuncuyu getiren menajer Juan Figger'le buluşması.


Beşiktaş'tan transfer harekatı


Fikret Orman yarın öğlen Uruguaylı menajerle Copa Cabana plajına nazır 5 yıldızlı bir otelde yemek yiyecek. Bu da akıllara yaklaşık 15 gün önce Başkan'ın yaptığı, "Devre arası alacağımız oyuncularla da kontrat yaptık" sözünü hatırlattı. Figger'in o dönemde adı gündeme gelen Lucas Lima'nın menajeri olması ise, iddiaların sıcaklığının daha da artması olarak yorumlandı.

Siyah Beyazlı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (28 Ekim 2020)