comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'tan Boyd, Hasic ve Lens için transfer açıklaması

14 Ocak 2021, Perşembe 18:14
Beşiktaş'tan Boyd, Hasic ve Lens için transfer açıklaması

Beşiktaş İletişim ve Medyadan Sorumlu Başkan Danışmanı Erol Kaynar, son gelişmeler hakkında açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Süper Lig'de hafta sonu oynanacak Galatasaray derbisine hazırlanan Beşiktaş, ara transfer çalışmalarına devam ediyor. Beşiktaş İletişim ve Medyadan Sorumlu Başkan Danışmanı Erol Kaynar,  TRT Spor'da son gelişmeler hakkında açıklamalarda bulundu.

"CÜNEY ÇAKIR DERBİYİ AVRUPA'DAKİ MAÇLAR GİBİ YÖNETSİN"
"Cüneyt Çakır'dan tek beklentimiz, derbiyi Avrupa'da yönettiği maçlar gibi yönetmesi. Türkiye'de bazı maçlarda maalesef Avrupa'daki performansını kendisinde göremedik. Avrupa'daki maçlarda daha ciddi yönetimler gösteriyor. İki tarafı da mutlu etmesini bekliyoruz. Önemli olan oyunun önüne geçen hatalar yapmamasıdır. Avrupa'daki Cüneyt Çakır'ın bunun altından kalkabileceğini düşünüyorum."

"TYLER BOYD KADROYA GİRECEK"

"Alınan yeni yabancı sınırı kararı ile birlikte Tyler Boyd kadroya dönecek. Bu alınan karar, çok doğru bir karar. Sadece Beşiktaş için değil. Çok özel bir dönemden geçiyoruz. Pandemi futbolu etkiledi ve gelir kaybına neden oldu. Yabancının kabul görmesinin altında yatan en büyük neden pandemi dönemidir."

HASİC, BEŞİKTAŞ'TA KALACAK MI?

"Hasic'in kumaşını Sergen hocanın çok begendiği meydanda. Yeni çıkan kural doğrultusunda kiraya verilmesi düşünülmüyor olabilir. Yeni bir futbol yapılanması olacaktır. Sergen hocanın kararını bekleyeceğiz. Yönetime bildirilecek bu kararlar. Yönetim de bir karara varacaktır."

LENS'E TEKLİF VAR MI?

Erol Kaynar, muhabir Senad Ok'un "Lens'e transfer teklifi var mı?" sorusuna verdiği yanıtta ise "Lens'e gelen resmi bir transfer teklifi yok. Lens'e resmi bir transfer teklifi gelirse ilk bunu haber olarak verenlerden biri olurum." ifadelerini kullandı.

Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!