comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'tan Bahri Havadır'a: "Kim o TFF yetkilisi?"

27 Ocak 2020, Pazartesi 23:45
Beşiktaş'tan Bahri Havadır'a:

Beşiktaş kulübü Bahri Havadır'ın, "Göztepe - Beşiktaş maçı tekrar edilmeyecek. TFF yetkilisinden aldığım bilgi bu." iddiasıyla ilgili olarak açıklamada bulundu. 

FutbolArena - Beşiktaş kulübü TRT Spor'da Bahri Havadır'ın, "Beşiktaş, Göztepe maçıyla ilgili kural hatası başvurusu yapsa bile kabul edilmeyecek. TFF yetkilisiyle görüştüm. TFF yetkilisinden aldığım bilgi bu." iddiası hakkında açıklamada bulundu. 

BEŞİKTAŞ'TAN RESMİ AÇIKLAMA
TRT Spor kanalında yayınlanan Gündem Futbol programının yorumcusu Bahri Havadır, Göztepe maçında yaşanan ve maçın sonucuna direkt etki eden kural hatası ile ilgili olarak, Türkiye Futbol Federasyonu yetkililerini kaynak göstermiş ve Kulübümüzün federasyona kural hatası nedeniyle başvurması halinde başvurumuzun reddedileceğini iddia etmiştir.

Bahri Havadır, hukuki bağlayıcılığı olabilecek bu iddia ile ilgili Türkiye Futbol Federasyonu'nun hangi yetkilileri ile görüşme gerçekleştirmiştir? Sayın Havadır, bu bilgiyi derhal kamuoyu ile paylaşmalıdır.

Aksi takdirde, Türkiye Futbol Federasyonu büyük bir zan altında kalacaktır.

Saygılarımızla

BAHRİ HAVADIR NE SÖYLEMİŞTİ?

Bahri Havadır, TRT Spor'da, "Beşiktaş'tan henüz başvuru yok. TFF yetkilisiyle görüştüm. Beşiktaş eğer kural hatası başvurusu yapsa bile kabul edilmeyecek. Yetkiliden aldığım bilgi bu." ifadelerini kullandı. 

Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (20Şubat 2020)