comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'tan ayrılan Vagner Love'dan flaş itiraf

01 Şubat 2019, Cuma 22:07
Beşiktaş'tan ayrılan Vagner Love'dan flaş itiraf

Beşiktaş ile yollarını ayırarak Brezilya'nın Corinthians takımına giden Vagner Love flaş açıklamalarda bulundu.

FutbolArena Dış Haberler - Beşiktaş ile olan sözleşmesini sonlandırarak ülkesi Brezilya'ya dönen Vagner Love, siyah beyazlı takımdan ayrılık süreci hakkında ülkesinin basınına konuştu.

Beşiktaş'tan ayrılarak ülkesinin Corinthians takımında transfer olan Vagner Love, Beşiktaş'tan ayrılık süreci hakkında konuştu. Globoesporte Globo sitesinde yer alan haberde Corinthians'ın kendisini çok istediğini belirten Vagner Love şu ifadeleri kullandı;
''CORİNTHİAS İLE HER GÜN GÖRÜŞTÜK''

''Beşiktaş ile sözleşmemi sonlandırma ihtimalim ortaya çıkınca benimle ilk temasa geçen Corinthians oldu. Her gün benimle iletişim kurdular ve sürekli görüştük. Bir futbolcunun egosu için önemli bir olay. Corinthians'a söz verdim ve imzayı attım.''


Vagner Love, Beşiktaş'ta kaç gol attı?


Vagner Love bu sezon Beşiktaş ile 16 resmi maça çıktı ve 7 gol attı. Brezilyalı futbolcu Beşiktaş ile olan sözleşmesini karşılıklı olarak feshederek Brezilya'nın Corinthians takımına transfer oldu.


Kagawa'nın satın alma opsiyonu bulunuyor mu?


Beşiktaş Yöneticisi Şafak Mahmutyazıcıoğlu, Kagawa transferinde opsiyon olup olmadığı konusunda FutbolArena'ya konuştu. 

Şafak Mahmutyazıcıoğlu, FutbolArena'ya yaptığı açıklamada "Basında çıkan iddialar doğru değil. Benim ağzımdan Kagawa'nın transferinde opsiyon var yönünde yaptığım açıklamalar doğru değil. Kagawa'nın transferinde satın alma opsiyonu yok." ifadelerini kullandı.

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.


FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)