comScore
1 / 8

Beşiktaş'tan Atletico Madrid'e transfer! Menajeri açıkladı

FutbolArena - Avrupa’da yetenekli futbolcu avına çıkan İspanyol devi Beşiktaş’ın kapısını çaldı.

2 / 8

Beşiktaş’tan Atletico Madrid’e transfer! Menajeri açıkladı

<h2>Beşiktaş’tan Atletico Madrid’e transfer! Menajeri açıkladı</h2>
Beşiktaş’ın yükselen değeri Dorukhan için İspanya’nın Atletico Madrid kulübe de devreye girdi. Genç futbolcunun temsilcisi Necdet Ergezen bu teklifi doğruladı.
.
3 / 8
Siyah-beyazlıların genç yıldızı Dorukhan Toköz’e teklif üzerine teklif gelmeye devam ediyor...
.
4 / 8
Geçen yaz transfer döneminde Eskişehirspor’dan neredeyse sıfır bonservis bedeli ile alınan Dorukhan, Beşiktaş formasıyla performansını her geçen gün daha da artırıyor.
.
5 / 8
Öyle ki A Milli Takım’a kadar yükselmeyi başaran genç futbolcu için Avrupa’nın önemli kulüpleri şimdiden girişimlere başladı bile.
.
6 / 8
İlk olarak İtalya’nın Genoa kulübü siyah-beyazlılara Dorukhan için 6 milyon euro teklif etmiş, ancak bu rakam Orman yönetimi tarafından kabul edilmemişti.
.
7 / 8
Dorukhan ile birlikte Burak Yılmaz’ın da temsilcisi olan Necdet Ergezen, genç futbolcuyla ilgili önemli açıklamalar yaptı.
.
8 / 8
Radyospor’dan Özgür Sancar’a konuşan Ergezen, "Genoa, Dorukhan Toköz’e talip oldu. Önerdikleri rakamı Beşiktaş’a ilettim, Beşiktaş da o rakamlara olmayacağını söyledi.

Atletico Madrid direkt beni aramadı fakat başka menajerler vasıtasıyla benimle iletişime geçti ve Dorukhan’ı sordular. Ayrıca İngiltere’den de genç futbolcuyla ilgilenen kulüpler var. Dorukhan Toköz şu anda Avrupa’nın radarına girdi" ifadelerini kullandı.

FOTOMAÇ